Türk dizileri izlemeyen ve sevmeyenler var mı aranızda?

tv'deki 7/24 gösterilen türk dizilerinden bıkanlar var mı? hele ki son zamanlarda çıkan şu ben bilmem eşim bilir,yaparım bilirsin gibi saçmalıklardan nefret edenler? eziyet gibi yaaa adamın asabını bozuyo resmen..:/

0|0
13|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• bir kaçına bakıyorum devamlı takipçisi değilim. lost zamanından biraz öncesinden 24 un ilk sezonlarından kalmayım ben dizi işlerini bıraktım sanırım. belki de hevesim kalmadı.

0|0
    0|0
  • Türkler yapamaz diye önyargıyla yaklaşanlardan değilim. Çok sık olmasa da güzel kaliteli diziler yapılıyo.:) Son zamanlarda İşler Güçleri takip edebiliyorum sadece.

0|0
    0|0
  • CNBC de Şevkat Tepe izliyorum

1|1
    0|0
  • Lost çıktığında bütün seriyi izledim , merakla kısa süre içerisinde bitirdim.O günden beri bizim dizileri seyretmek gelmiyor içimden Spartacus gibi bir dizide adamlar o kısır senaryonun içerisinde nasıl sürükleyici entrikalar olaylarla insanı ekrana bağlamışlar bizim dizilerin senaryoları patates.Uzattıkça berbat hale getiriyorlar.

0|0
    0|0
  • 1 yıldır tv kullanmıyorum. internetten de türk dizilerini takip etmiyorum

0|0
    0|0
  • neredeyse hiç biri izlemem güzel kareler sosyal paylaşım sitelerine düşerse kaçırmam ondan dolayı izlemsesem de kıyısından köşesinden geçiyoruz

0|0
    0|0
  • son 2 yıldır televizyon izlemiyorum halimden gayet memnunum. takip edeceğim bir şey olursa da internetten takip ediyorum.

0|0
    0|0
  • Bende sevmiyorum ve izlediğim dizi yoktur vallahi, yalnız değilim demekki :) etrafımda herkes en az bir olmak üzere dizi manyağı olmuşlar ya :)

0|0
    0|0
  • sevmıyorum tv bıle ızlemıyorum netten ızlıyorum ıngılız komedı dızılerı sevıyorum kısacıklarr öldurmuyorlar

0|0
    0|0
  • kurtlar vadisi dışında hiç birini izlemiyorum.

0|0
    0|0
  • izlemmem diyenlerde izliyor emin ol

0|0
    0|0
  • nefret ediyoruz ama başaka bir şey olamayınca bakınıyoruz öyle

0|0
    0|0
  • Ben televizyon ve programlarını izlemiyorum.

0|0
    0|0
  • yoo ben denkgelince izliyrum işim yoksa :)

0|0
    0|0
  • izlerim severim

0|0
    0|0
  • mümkün mertebe televizyon izlememeye çalışıyorum, izlersem de genelde güzel bir film falan varsa oturuyorum karşısına, yoksa bu devirde tv karşısında geçirilen zaman ölü zamandır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Ailem izlerken oturur izlerim ama özellikle izlemem.Onların yerine animeler ve yabancı diziler daha güzel.

0|0
    0|0
  • bazı istisna diziler haricinde hiç sevmiyorum saçma geliyor

0|0
    0|0
  • 1 2 yarışma programı dışında televizyonu açmıyorum bile..

0|0
    0|0
  • Hiç birini izlemiyorum gerçekten iğrençler hele ki lale devri denen saçmalık en berbatı o

0|0
    0|0
  • acmadigim icin bikmiyorum da. evde izleyen de olmadigindan rahatiz.

baska seyle ilgilenirken ses olsun diye aciyoruz.

ha dun bir programda adamin her yerine mandal takti kadin. yere devriline kadar gulduk. o da ayri.

0|0
    0|0
  • izlemiyorum.

0|1
    0|0
  • şimdi izleyenler düşünsün.

1|0
    0|0
  • avrupa yakası ve süper baba dışında hepsi leş

0|1
    0|0
  • Avrupa Yakası bir numaraydı.