Kitap yazacağım. Sizce hangi konuyu ele alıyım?

arkadaşlar kuzenimin kitabı çıktı ve bana destek olacağını söyledi. Ama öncelikle bir kitap konusu bulmalıyım. Aklımda ki konular:

1- Üniversitede arkadaş olan iki genç bir sohbet esnasında hayatlarına daha önce hiç gerçek aşkın girmediğini düşünürler. Kız bir ay sonra evine dönecek, erkek ise babasının zorla evlendirmeye çalıştığı kuzeni ile evlenecektir. Kız ve erkek bu bir ayı birlikte aşkı düşünmeden birbirleri için en iyi olacak şekilde geçirmek için sözleşirler. Bir ay birbirlerinin hayallerindeki sevgiliyi oynayacaklardır.

2- Mahalleye yeni taşınan genç adaya sırılsıklam aşık olan kız, tesadüflerin peşini bırakmaması sonucu erkeğe gittikçe yakınlaşır. Birbirlerine olan aşkları sınırda savaşın patlak vermesi ve her aileden bir erkeğin cepheye çağrılmasıyla kesintiye uğrar. Genç kızımız aşık olduğu adamdan haber alamamktadır. Sonunda onu aramaya başlar. Her gün yaşadıklarını yazan kız bu mektupları cepheye yollar. Cevap gelmemesiyle cepheye doğru yola çıkar ve macera başlar.

3- Bebekken büyülenen kız hiçbir zaman yaşlanmayacaktır. Yıllarca gençliğini ve güzelliğini koruyan kadını yaşlandıracak tek şey aşktır. İşlediği suçlar ve yaptığı şeyler sonucunda insanlarda şok etkisi yaratan kadın aranmaktadır. polislerden kaçarken nehre düşen kadını çifçti bir adam bulur. Gözlerini açtığında karşısındaki adama sırılsıklam aşık olan kadın, yaşlanmaya başlar. Güzelliği ve aşkı arasında bir seçim yapmalıdır.

4- Küçüklükten başlayan bir aşk. Sırılsıklam aşık olan kız büyüdükçe erkeğin ona uyguladığı baskıyı hissetmeye başlar. Kısıtlamalara aşkı için göğüs geren kız. Erkeğin rahat tavırları başka kadınlara olan ilgisi ve hareketlerinden sıkılır. yeni bir hayata atılır ve yeni bir aşk bulur. eski sevgilisinden aşldıpı telefonla hayatı alt üst olur ve eskiyle yeni arasında bir seçim yapmak zorunda kalır.

• 1. hikaye
    33% (4)25% (1)31% (5)Oy Ver
  • 2. hikaye
    8% (1)25% (1)12% (2)Oy Ver
  • 3. hikaye
    50% (6)25% (1)44% (7)Oy Ver
  • 4. hikaye
    9% (1)25% (1)13% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Bana 2. hikaye daha güzel geldi. Hepsi güzel ama 2 daha güzel :)

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• 1 ile 4 arasında kadım ama 1 dedim knk rjdhwguıas

0|0
    0|0
  • hikayelerin süpper yalnız tebrikler iyi bir hikaye yazmanı bekliyorum :D

0|0
    0|0
  • Hepsi gercekten merak uyandirici ama 4 cok yaratici gelmedi bence digerlerinden sec

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• hepsini soluksuz olurum dostum :)
    ama 1. pirayeyi anımsatıyor giriş olarak :)
    o yüzden ben 3 diyorum :)

0|0
    0|0
  • 2 numaralı hikayeyi beğendim :) Fakat nolursa olsun 3 numaralı konuyu yazma, yoksa kitabını birkaç ergen kızdan başka kimse satın almaz. 2 numara dememin sebebi, tarih romanları erkeklerin ilgisini daha çok çekiyor, aşk romanları da kızların. Bu iki türü birleştirip bir roman yazdığında daha çok tutulur, hem erkekler hem de kızlar tarih-aşk karışımı romanlara bayılır :)

0|0
    0|0
  • Hikâye number one ilki bence. Agshdhd

0|0
    0|0
  • 3. hikaye

0|0
    0|0
Yükleniyor...