Yabancı dizilerde devletin eleştirildiğini görmedim ya siz?

Arkadaşlar ben çok fazla yabancı dizi izleyen biriyim ve bir şey farkettim çoğu yani 10 diziden 9u kendi devletlerini eleştirecek espriler veya aşağlayacak şeyler barındırmıyor. Sizce kültür sanat ile siyaseti birbirine karıştırmamak için mi yoksa ceza yerler veya dizileri iptal edilir korkusuyla mı yapmıyorlar?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• adamların demek ki devletleriyle eleştirecek bir tarafları yok

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• prim yapmak için siyaseti kullanmalarına gerek yok adamlar işini biliyor zaten

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kaldırılma veya ceza yeme korkuları olduğunu hiç zannetmiyorum; programlarında filan devlet adamlarıyla dalga geçiyorlar, karikatürlerini yayınlıyorlar, taklitlerini yapıyorlar. Bahsettiğimiz ülkelerde zaten ceza verilmesini veya kaldırılmasını isteyen devlet adamları yok, gülüp geçiyorlar :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Yapmazlar ama fbi'ın mallığını sık sık gösterirler. Dünyanın sonu gelecekse Amerika kurtarır mantığıyla olan filmlerin olma sebebiyle aynıdır sorunun cevabı.

0|0
    0|0
  • yooo adamlar çatır çatır da yapıyo kimsenin ses ettiği yok ondan öyle gelmiştir sana

0|0
    0|0
  • Adamlar devletlerinden memnun kaldıki memnun olmiyacak bir yanı yok. bizim devlet insanının zikmeye calisir adamların devlet nasıl rahat ettirebiliriz diye düşünür.

0|0
    0|0
  • Newsroom, Southpark, family guy bunlarda var benim bildiklerim

Diğer ülkeleri bilmiyorum ama ABD'de hiç öyle bir dizi iptali yaşanmadı

0|0
    0|0
Yükleniyor...