YAYIN EVİ DEDİĞİNİZ DE AKLINIZA GELEN İSİM NEDİR?

MERHABA :)

Sizce en iyi yayın evi hangisi? Öylesine soruyorum. Wattpad de yazdığım hikayeleri göndericek bir yayın evi aradım bir süre. Bir sürü yayın evi ile karşılaştım. Ama ya para istiyorlardı ( bütçemi çok zorlayacak ) ya da 2M olmamış hikayeleri kabul etmiyorlardı. Wattpad de kalmak en iyisi sanırım. Bu sıra da aklıma böyle bir soru geldi. Acaba insanlar kitap yazsalar hangi yayın evine gönderirler ya da hangi yayın evini tercih ederler diye :)

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Yurt, Can ve Altın yayınevleri en sevdiğim yayınevleridir. Büyük yayınevleri önüne gelen her kitabı çıkarmazlar. İnternetten küçük yayınevlerini araştırıp onlara başvurup iletişime geç. Kendilerine başvuranların kitaplarını çıkaran çok sayıda küçük yayınevi var. Küçük yayınevinden çıkardığını kitabın başarılı olursa zaten büyük yayınevleri senin ayağına gelecektir. Hayat çoğu zaman mücadele demektir. Birisinin mücadele etmeden büyük başarı elde etmesi çok nadirdir. O yüzden küçük yayınevleriyle işe başlayıp yavaş yavaş yükselip kitaplarını büyük yayınevlerinden çıkaracaksın.

0|0
    0|0
    • Bende böyle düşünüyorum :) Tavsiyeniz için çok teşekkür ederim. Büyük , küçük fark etmez ya da para kazanmak. Az bir bütçeyse kendi cebimden de veririm. Ben sadece yazar olmak istiyorum. Annem , babam yazar kızımız var diye gururlansın istiyorum. O kadar. Yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim :) Aradığım cevabı verdiniz :)

• Eleştirmeni gerekli olduğu yerde bende karşımdakini eleştirinin fakat bazı insanlar haklı olduğum halde eleştirileri kaldıramıyorlar. Bazı insanlar da eleştirilmeye gerek olmayan şeyleri eleştirmeye kalkıyorlar. Gerekli olduğu yerde karşındakini kırmadan eleştirmek gerek :) Birşey değil bu arada :) Siz hangi tür kitapları okumayı seviyorsunuz? Özelden mesaj atabilir miyim, bu konuyla ilgili söyleyeceklerim var :)

• Tabiki de :) Ben size mesaj atarım. İnsanların durması gerektiği yeri bilmeleri gerek. Size attığım mesaj da beliritim :)

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...