Bir Kadına Saygı Duymanızı Sağlayacak Özellikler Nelerdir? Detayı da okur musunuz?

Bir kadın nasıl bir kadınsa ona saygı duyarsınız? Saygıdan kastım hayranlık duyacağınız sohbet etmek isteyeceğiniz. Yoksa tüm kadınlara saygı duyulmalı.

0|0
1|21

En İyi Erkek Görüşü

• Zeki özgüveni yüksek ve kime nasil davranacagini bilen kadina saygi da duyarim hayranda olurum mesela tanidigim bir kiz var 25 yaşında öğretmen ve gercekten çok güzel çok zeki ve alımlı ama en onemlisi insanlarla öyle bir iletişim kuruyorki herkesle cana yakin ve samimi ama kimse onu rahatsiz etmiyor sarkintilik etmiyor nasil yaptigini bilmiyorum duruşuyla bakisiyla tavriyla engelliyor insanları

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• Çok zeki olabilir...
    Çok Güzel olabilir...
    fakat işte tam da böyle iken ''ALÇAK GÖNÜLLÜ'' ise benim hayranlığımı kazanmıştır :)

0|0
    0|0
  • Prensipleri ve düzgün fikirleri olması. Doğal, sıcakkanlı ama ote yandan da, kibir ve egodan uzak bir mağrurluğu olması.. dişiliğini ön plana çıkarma kaygısı taşımayıp, karşısındakine insan gözüyle bakması ve ilgili olmasi..

0|0
    0|0
  • Ana onlar. Saygı duyulmalı. İstisnalar hariç.

0|0
    0|0
  • Tutarlı Titiz ve Namuslu İse..

0|0
    0|0
  • Zekası, kendi ayakları üzerinde durabilmesi, açık fikirli olması, sevecen merhametli güler yüzlü olması gibi özelliklerdeki kadın beni kendine hayran bırakır. Çoğu erkeğin aksine basit kızları sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • AŞKA saygı duyuyorum çünkü KADIN AŞKTIR..

0|0
    0|0
  • Benden daha yetenekli ve benden daha fazla kendini geliştirmiş insan kadında olsa erkekte olsa saygı duyarım yeterki kendini beğenmiş olmasın

0|0
    0|0
  • Beyni varsa, kadına saygı duyulur.

0|0
    0|0
  • Bakımlı olacak yanında küfür ettirmeyecek erkeklerle karı kız muhabbeti yapabilir ama iş sekse kaydığında duracak durduracak

0|0
    0|0
  • Kendinden emin , davranışları ve konuşmaları kararlı olması yeter efenim

0|0
    0|0
  • erkeğe saygı duyan kadına saygı duyulur. diğerlerine duyulmaz

0|0
    0|0
  • Ne oldum delisi olmuy ak cocuk gibi konusmyck olur olmaz her seye gülmiyck , sacma seylerden korkmycak, böylelerin önünde el pençe divan dururum

0|0
    0|0
  • zeki, samimi ve en onemlisi seviyeli olan, dunya gorusu olan sadece dizi izleyip yemek yemeyen kendini gelistiren

0|0
    0|0
  • anne olmayana saygı duymuyorum

0|0
    0|0
  • Tüm kadınlara değilde "insanlara" saygı duyulmalı. Yoksa cinsiyetin kadın diye saygı duyulması saçma

0|0
    0|0
  • Hic denk gelmediki

0|0
    0|0
  • sadakat...

0|0
    0|0
  • bütün kadınlar saygıyı hak etmıyor hak eden kişide saygılı olacak edepli olacak abartılı şekılde yuksek sesle konusmayacak gulmeyecek zekı olacak hamarat olacak egoıst olmayacak agzından asla kötu bir kelıme cıkmayacak

0|0
    1|0
  • kaşar olmayan herkese saygı duyarım

0|0
    0|0
  • Kadının zekasına hayran olurum kadının zekisine aşık olup evlenicen hayat felsefem bu tabii dış görünüşe de önem veririm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...