Arabada dinlenmesi gerekilen en güzel şarkılar

Sürekli aynı şarklıları, radyoyu dinlemekten bıktım. Bütün CDlerimde şarkıları ezbere biliyorum artık, fenalık geliyor bana ama ya..

Bana arabada kesinlikle uzun yolculuk için dinlenmesi gereken şarkılar önerirmisiniz. Çokkkkkkkk oynak birisiyim, araba sürerken şarkıyla birlikte koparım :D

Şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum :D :D :D :D

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Oynak değil ama hareketli sayılır link

0|0
    0|0
  • bende aynı senin gibi düşünüyodum=) sonra arembi cd yaptırdım değişk tarzda değişik şarkılar var yabancı tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • link :)))

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • rap tarzına ilgi duyarsan undergraund veya üstü mc ler önerebilirim :) hem ezberlemesi de zor :D

0|0
    0|0
    • Rap tarzini severim.. Ama mcler falan raple birlikte sarki söylemeye calisiyorlar ya igrenc buluyorum

• O zaman şunu dinle

A.P.O Mülteci bundan başlayabilirsin

Ceza'yı bilirsin zaten.

Conta var ölü şarkısı güzel. Diğer şarkıları da güzel aslında.

Patron var

Da Poet var

Saian var

Ados var

U.L.a.Ş var. Eski şarkılarını dinlemek istersen Sirr G adı ile arayacaksın. Sirr G Vazgeç Çocuk harika. U.L.a.Ş Behçet'in Öyküsü, Onlar Öyle İstedi şarkıları da güzeldir.

Göker Toraman iyidir.

ANTI var, Jacob-Altes var

Killa Hakan ı atlamıyalım :D

• araba sürerken oynamaya kalkma fazla.

2|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Enriquie-Drity dancer :)

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • ajda pekkan yakar geçerim dinle gaza gelirsin birisni ezebilirsin bile o derece :)

0|0
    0|0
  • müslüm gürses usta

0|0
    0|0
  • ben arabada radyoyu daha çok seviyorum cd yada flash bellekler hoşuma gitmiyo

0|0
    0|0
    • hm... türk radyosu olsaydi fena olmicaktiiii : D:D

• hahaha ama sürekli amerikadaki sarkicilarin sarkilari calmiyor ki. Avusturyada yandan dönmelerin yapmayi calistigi seyleride caliyorlar, kulaklara iskence. Ritm duygusu yok, aglamak istiyorummmmmm

• işin zor o zaman :))

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...