Kapat

RTÜK ün TV kanallarına ceza olsun diye belgesel yayınlatması komik değil mi?

belgesellerden bu kadar mı çok nefret ediyor toplumumuz. Aslında çok faydalı yayınlar bence. Saçma sapan özenti yaratan ,gerçek hayatı yansıtmayan dizilerden çok daha iyi bence

0|0
10|11

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 10

• ya ben belgeseli hic sevmiyorum..sevgilim bütün gün yaban tv yi seyreder, artik biri su kanali kapattirsa diyorum :D bunalima girdim :D

0|0
    0|0
  • tiksiniyorum Rtük'ten.

1|0
    0|0
  • o belgeselleri asla izlemem zaten ceza kanalın yayın akışını durduruyo zararı büyük seyirciye ceza verilmiyo

0|0
    0|0
  • rtük işte herşey kafasına göre

0|0
    0|0
  • bence çok iyi oluyor, iyi yapıyorlar.

0|0
    0|0
  • gereksiz.

0|0
    0|0
  • saka gıbı :D

0|0
    0|0
  • belgesellerle aram iyi olduğu için ceza değil ödül gibi geldi :)

0|0
    0|0
  • Fb macına ceza olarak kadın seyırcıların alınması gıbı

milletın ceza anlayışı cok zevkli

0|0
    0|0
  • evet kesnlkle katılıyorum :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• belgesel yayınlatıyolar tamam da o belgeselerde iş yokki.biz bilmiyoruz belgesel yapmayı.öyle sıkıcı belgeseller ki onlar 5 dakika zor dayanıyorum belgesel izlemeyi seven biri olduğum halde.insanın aklına şöyle bişey geliyo düşününce;sen çizgiyi aştın şu b.ktan belgeselleri yayınla da aklın başına gelsin der gibi.belgesel türüne hakaret gibi bişey işte.aynı durum seyircisiz maçlara kadın ve çocukların alınmasında da var bence.onları seyirciden saymamak.

0|0
    0|0
  • İyide ceza izleyiciye verilmiyorki..cezayı kanal alıyor..reklam kuşağını yayınlayamıyor..

Tek eleştri olabilir,oda saçma sapan yapımı,yılı konusu belli olmayan kalitesiz belgesel koymaları...Bilgilendirici tarihi yada doğa yaşantısıyla ilgili belgesel koysalar dahada güzelleşecek.

1|0
    0|0
  • Çok doğru yazmışsın. Dandik bin tane dizi var hele bazıları var eskiler ısıtıp ısıtıp millete yediriyorlar gün aşırı yayınlamalarıda cabası.onların yerine eğitici belgesel olsa daha iyi olur.

0|0
    0|0
  • bence en güzelini yapıyorlar en azından bir şeyler hakkında bilgi sahibi oluyoruz filmlerin cogu artık birbirine benzer oldu

0|0
    0|0
  • Güzel bir ceza uygulaması.

0|0
    0|0
  • önceden kocaman bir yazı yazardı şu kararla kapatılmıştır diye e şimdileri en azından bir belgesel yayınlamaları daha iyi oluyor...

0|0
    0|0
  • gelişmekte olan ülke sendromu.

yayın durdurulmaz belgesel dikte edilir.

seyircisiz maç, kadın ve çocuk adamdan değil zatene çevrilir.

daha da yazmayayım, rejim ve din tartışmasına meze olmak istemem.

0|0
    0|0
  • bence güzel bi uygulama. herkese faydalı şeyler.

0|0
    0|0
  • Daha kaliteli belgeseller olsa iyi derdim.

0|0
    0|0
  • hayır komik değil de güzel belgeseller midir, şüphem var biraz

0|0
    0|0
Yükleniyor...