En iyi film sizce hangisi?

Bugüne kadar en çok etkilendiğiniz size birşeyler katan film hangisi?

• Esaretin Bedeli
    22% (20)24% (25)23% (45)Oy Ver
  • Forrest Gump
    10% (9)18% (19)14% (28)Oy Ver
  • Akıl Oyunları
    30% (27)17% (18)23% (45)Oy Ver
  • Baba
    11% (10)15% (16)13% (26)Oy Ver
  • Diğer(belirtin)
    27% (23)26% (28)27% (51)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Catch me if you can i yazmayı unuttum .o filmde çok güzel.izlemeyen varsa kesinlikle izlesin

0|0
10|42

En İyi Erkek Görüşü

• yazdığın filmler güzel filmler. sonradan eklediğinde gerçekten güzel bir film. yorumlarda yazılanlardan da güzel filmler var. güzel kaliteli film çok aslında. yani imdb top 250'deki filmlerin yarısını buradaki herkes beğenir istisnasız. ama şurada en iyi film diye yazılan "sevginin gücü (leon), savaş tanrısı, piyanist, prestij, , lock stock And two smoking barrels,.." filmleri görünce üzüldüm açıkçası. amerikan ağırlıklı filmler bunlar. ben şu film bu film diye seçim yapmayacağım ama sinema sektörü ABD'den ibaret değil. Sanmayın ki tüm filmler imdb'de yer alıyor. sanmayın ki imdb top250'deki filmlerin heps başyapıt. Uzakdoğu sinemasına ve biraz da Bolywood'a da bakınmanızı tavsiye ederim. Ben asla ve asla ayrım yapmaksızın her çeşit yer yöreden film izlerim. ama emin olunuz bolywood kadar bize hitap edeninin görmedim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 41

• Hepsi birbirinden güzel filmler...

0|0
    0|0
  • bu filmeler hakikaten güzel ama will smith'in filmlerinin delisiyim denilebilir o adamda beni çeken birşeyler var ama çözemedim her filmini müthiş bir beğeni ile izliyorum. Aksiyon dram komedi trajedi bilim kurgu her şey var filmlerinde özellikle Ben bir efsaneyim,Umudunu kaybetme,Aşk doktoru iyidir...

0|0
    0|0
  • esaretın bedelı ,akıl oyunları, leon, the godfather part 1 2, fıght club ,mulholland cıkmazı ,scarface ,savas tanrısı ,prestıj ,günes ımparatorlugu,er ryan ı kurtarmak ,yesıl yol ,nıtzsche agladıgında,beethowen ı anlamak ,schındlerın lıstesı,pıyanıst ,galdyator secemedım hepsını yazdım

0|0
    0|0
    • güldürme beni ya. bir iki tane yazsan neyse elli tane film yazmışsın. piyanist mi en iyi olmayı hakediyor?

• çelik yumruklar , çağrı ve türü sebebiyle matrix bence belirleyici filmlerdendir. ama yine de bir kemal sunal filminin yerini tutamaz bence.

0|0
    0|0
  • alan parker'ın yönettiği pink floyd'un şarkıları eşliğinde izlediğimiz The Wall link

0|0
    0|0
  • forrest gump ek olarak prestijide yazabilirim ben

0|0
    0|0
  • Ölü Ozanlar Derneği

;

kitabı da çok güzeldi

0|0
    0|0
  • Cashback (Zamana Güzellik Kat) Ayrıca ankette Dövüş Kulubü de olmalıycdı bence. :)

0|0
    0|0
  • bana bişey katmadı ama etkilendiğim dersen DÜNYALAR SAVAŞI derim bide hoşuma giden TAŞIYICI serisi var

0|0
    0|0
  • Goodfellas

0|0
    0|0
  • bir şeyler değil çok şeyler katan "Bab'Aziz"

0|0
    0|0
  • izlemedim sende bunu izle link

0|0
    0|0
  • law abiding citizen link kesinlikle izlenmeli;)

0|0
    0|0
  • Sherlock Holmes.. Çok beğendim hayata bakış açım değişti daha detaycı oldum ve çok farketti.

0|0
    0|0
  • en çok hoşuma giden link izlemelisin

0|0
    0|0
  • çağrı link

0|0
    0|0
  • the click etkilemişti. hayatın önemini her anın ayrı önemi olduğu kafama kazınmıştı.

0|0
    0|0
  • İngiliz hasta filminde çölde bir mağrada ölümü beklediği sahne çok iyiydi.

0|0
    0|0
  • fight clup

1|0
    0|0
  • The Count of Monte Kristo :)

0|1
    0|0
  • Snatch, lock stock And two smoking barrels , taegukgi , chaser , wellcome to donkmakgol,

0|1
    0|0
  • bilmemki karar veremedim şimdi bir kaç tane var galiba...

0|0
    0|0
  • seceneklerden esaretin bedeli ama seceneklerde olmayanlardan İçerdeki Adan

0|0
    0|0
  • crash (çarpışma)

0|0
    0|0
  • the god fatther tabikide.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle ve açık ara: MONTE KRİSTO KONTU.

0|0
    0|0
  • şu an aklıma gelmiyo ama bunlar değil yani :D

0|0
    0|0
  • kafa avcıları

0|0
    0|0
  • leon.

0|0
    0|0
  • Yelil yol en iyisi.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 10

• inception bence

0|0
    0|0
  • Milyonuncu kez... Leon .

0|0
    0|0
  • şurada link en iyi cevapta listem var 23-24 fimliközel olarak beğendiklerimden.

0|0
    0|0
  • kesinlikle 3 idiots

0|0
    0|0
  • Esaretin Bedeli tek geçerim...

0|1
    0|0
  • cok klasik olcak ama titanic :)

0|0
    0|0
  • Camino.

0|0
    0|0
  • Akıl Oyunları'nı küçükken izlediğimde psikolojiye ilgim başlamıştı,çok sevdiğim bir filmdir.

0|0
    0|0
  • Alacakaranlık şafak vakti 2

0|0
    0|0
  • Esaretin Bedeli.

0|0
    0|0
Yükleniyor...