Banka hesap numarası doğru şube yanlış sorun olur mu?

sevgilim askerde onun hesap numarasına para yatırdım. bankadan bana verilen kağıtta alıcı şube İstanbul yazıyodu eve geldikten sonra fark ettim. İstanbul sevgilimin acemi birlik yaptığı yerdi. şu an oysaki çanakallede usta birliği sorun olurmu? sonuçta hesap numarasına gönderdim. tam olarak bilmiyorum bu konuları anlamadım para ulaşmışmıdır acaba sevgilime?

Güncellemeler:
nasıl yani aynı hesap numara nasıl başkasında olur ne kadar saçma bişey bu banka işleri bugün ilk defa bankayla bir iş yaptım yapmaz olaydım. sevgilimin acemilik yeri çıktı. şu an usta birlikte çanakkalede hesap numarası ismi herşeyi doğru sadece alıcı şubede İstanbul çıktı acemiliğini yaptığı yer diğer bilgiler doğru ismi felan çıktı gerçekten bir sorun olurmu?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Gitmiştir abisi sorun yok😊

0|0
    0|0
    • inşallah gider az parada göndermedim ama ismi felan doğru sadece alıcı şubesi acemiliğini yaptığı yer çıktı bankada ki ismini soyismini söyledi doğru mu dedi evet dedim bilmiyorum bakalım nolucak :)

• oh be inşallah doğru gitmiştir bankadaki hesp numryi istedi felan verdim sevglmn ismini söyledi bu kişymi dedi evet dedim tamam dedi felan inşllh bir sorun çkmz yinede teşkkürler :)

• Çıkmaz rahat ol

Erkekler Ne Diyor 5

• Hesabi orda acmistir. sube kodu hesabin ait oldugu bankayi gosterir. Isim ciktiysa yatmistir. Kartla ceksin yoksa para keser farkli subeden

0|0
    0|0
    • ismi felan herşey çıktı herşey doğru ama sadıcı alıcı yeri İstanbul çıktı. acemiliğini yaptığı yer çıktı şu an çanakkalede sorun olur diye korktum. banka işlerinden anlamıyorum ama ismi felan söyledi bu kişiye mi gidicek dedi evet dedim tamam dedi yerini sormayınca gerek yoktur olsa sorar diye söylemedim bende sadece ismini soyismini söyledi doğru evet dedim sorun olmaz demi

• tamam isim ciktiysa hesap dogrudur orda acmistir o hesabi o yuzden o bsnka hesap nosunu vermistir. Rahat islem gerceklesmis. Canakkaledeki ayni bankanin baska subesinden kart yanindaysa ceker

• aynen orda açtı evet çok teşekkürler biraz da olsa içim rahatladı çünkü az para göndermedim inşallah ulaşmıştır. sevgilim ziraat bankadan gönder dedi hesap numrsnı verdi bende öyle yaptım inşallah doğru yapmışımdır çünkü ilk defa bankayla bir işim oldu yinede teşekkürler :)

• şubelerde fark ediyor bazen aynı numara başka şubede de oluyor bence yol yakınken gidip düzelttirmelisinn

0|0
    1|0
    • ama özellikle sevgilime sordum hangi bankadan yatiriyim dedim ziraatan dedi hesp numrsnı verdi gttm askere para göndercm dedim hesp numryı istedi bankada çalışan verdim bnde ismi çktı söyledi bu kişymi dedi evet dedim tamam dedi tamam dedim inşllh ynlşlk olmamştr az parada göndermedm korkuyrum anlmamda bnka işinden bklm hayrlısı sonuç nolcak yinede saolun :)

• oh be valla içim rahatladı pek anlamadığım için bu konuları özellikle banka işlerini korktum bir an :) hayatımda ilk defa bankaya gidipte bir iş yaptım anlamıyorum yani bu işleri ama içim rahatladı böyle demen iyi oldu

• 10 oldu askerden geleli bilgiler daha taze yani bildiğim bir konu merak etme için rahat olsun sorun yok olmazda inşallah

• olur başka subede aynı hesap numarasına sahip olan başka kişiye gider paran

0|0
    1|0
    • yok daha neler ciddimisin? öyle bişe nasıl olur bir kişiden fazla aynı hesap numaramı olur ya ne kadar saçma bugün ilk defa bankayla işim oldu oda ne saçma bişe oldu ama ismi felan doğru sadece şube eski şubesi çıktı sorun olurmu gerçekten?

• ciddi söylüyorum ben ismi falanda göndereceğim kişi yazmama ragmen başka subedeki baska bir isme gitti paramn ve geri alamadım

• ya inşallah öyle bişe olmaz az parada göndermedim sevgilime özellikle sordum hangi bankadan yatıriyim diye oda ziraattan yatır dedi hesp numrsnı verdi aynı şklde ziraata gttm askere para ytrcm dedim hesp numrsnı istedi verdim tamam dedi sevglmn ismini söyledi bu kişymi dedi evet dedim tamam dedi inşllh ynlşlk olmamştr

• Para gerii döner.

0|0
    1|0
  • Para hesaba yatar ama çekmesi için İstanbul şubesine gitmesi gerek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...