"Paranormal Activity" serisi filmi hakkında ki düşünceleriniz, yorumlarınız?

Malum film bilmeyen yoktur sinemayı takip edenlerden. "Paranormal Activity" filminin 3. Serisi sinemalara giricek bende daha önce 1. Filmi izledim korku unsuruna rastlamadım 2. Filmi izlemedim 3. filmi sinemada izlemek istiyorum. Film blrbiriyle bağlantılı mı (ilk 2 film için). filmle ilgili yorumlaranız nedir?

0|0
10|11

En İyi Kız Görüşü

• ya ben paranormal activity filminde hic korkmadim..aksine hep gülme krizine girdim...1.filminde katy'yi sürüklüyo ya o cin, 2.filmindede yine sürüklüyor :D bebegide yatagindan sürüklemeye calisiyo tam komedi valla, sinemada gülmekten geberdik, sadece biz degil herkes gülmekten yariliyordu :D ama seviyorum, 3.filminide kesinlikle izleyecegim :D

0|0
    0|0
    • ahahhahahahha koptum yaaaaa :D:D:D:D:D:D bi araştır medyum sayfalarında üçharfilileri bak bakalım sonra gülüyomusunuz :D bende başta gülmüştüm bi sene sonra tekrar izleynce gece uyuyamadım valla

• hahahahaha inan ki bendee tekrardan koptum gülmekten..hayir arastirmak istemiyorum, korkmak istemiyorum :D

Kızlar Ne Diyor 9

• Beğenmiştim ilk izlediğimde çünkü ilgi alanıma giriyor korku filmlerini seviyorum son seriside bence güzel izlemenizi tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • aynı şekilde düşünüyorum yeterli bir yapıya sahip değil. Ama filmin ilkinin tamamen gerçek olması insanların ilgisini çektim. Bana sorarsan 80dakikaya değmez

0|0
    0|0
  • 1 iyi. korkmadım ama gerildim.

2 sıkıyor yer yer (aynı olaylar)

3 beklemedeyim bakalım neler olacak.

rec gibi bu da, mesela rec1 muhteşemdi ama rec2, hayır.

0|0
    0|0
  • ya o değilde.. onun yapımcısıyla saw ın yapımcısı bir araya gelip ruhlar bölgesi diye bir film yapmış gayet olumlu tepkiler aldı. bağlantılıdır muhtemelen ama 1. bölümde ölen kadın 2. de yaşıyo enteresandı :D

0|0
    0|0
  • hiçbir yaratık görmeyecek olmak güzel.daha gizemli oluyor.bilmiyorum bence korkunç ama tabi zaten öyle şeylere inanmıyor pekte korkmuyorsanız izlemenizin de bir anlamı olmaz .birde sinemada izleyince daha etkili oluyor.

0|0
    0|0
  • çok saçma ya git casper izle daha korkunç :D:P

1|0
    0|0
  • evet birbiriyle bağlantılı ve ilk film bende pek güzel etki bırakmamıştı. filmden tat alamamıştım ama 2. filminde herşey ortaya çıkıyor ve 2. filmi çok beğendim açıkcası. 3. çıksın gideceğim :)

0|0
    0|0
  • Ben beğenmemiştim, zaman kaybı bence.

0|0
    0|0
  • Komediydi. Rezalet.

Testere serisini bitirmiş biri olarak söylüyorum ki, ahahaha.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• bağlantılı tabiki yanlış hatırlamıyorsam 2. sindeki olay 1. filmdeki olaydan sonra gerçekleşiyor,kız kardeşler aynı kandan olduğundan dolayı kimseyi bıraakmıyor ortada diye hatırlıyorum.

paranormal activity hayatımda izlediğim en iyi korku filmlerinden biridir...ki korku manyağı olarak...beni nedense böyle görünmeyen şeyler korkutuyor...

0|0
    0|0
  • hataımda korktuğum tek film bu film. Diğer korku filmlerinde genelde gülerim komik gelir ama bu film beni yusufçukla tanıştırdı :)) öyle korkmuşum ki kız arkadaşımın elini sıkmışım farkında değilim. Elimi bıraksan iyi olur diyince elini bıraktım :)) :)) normal bir film değil bu yaa :))

0|0
    0|0
  • Paranormal e gülen kişileri

Dabbe ve Musallat izlemeye davet ediyorum = ))

0|0
    0|0
  • Rezalet kelimesi yeterince özetliyor.

0|0
    0|0
  • Sadece 1.sini izledim ve çok sıkıldım hatta bir çok yeri hızlı geçtim ama hiçbir işe yaramayacağını düşündüğüm filmlerden. Kısacası 5para etmez bence:)

0|0
    0|0
  • Sadece ilkini izledim. "Rec" i tercih ederim.

1|0
    0|0
    • rec.. off o beyaz saçlı beyaz gecelikli kocakarı nasıl koşuyodu vur vur bayılmıyo ben gerilmiştim baya o filmde:)

• Yeni teknikler sinemada uygulansın dedirten bir filmdi harbiden bende gerilmiştim.

• uyuyakalmışım filmi izlerken gına gelmişti ne zaman action olcak diye

0|0
    0|0
  • Yataktan sürüklenme sahnesi etkileyiciydi.

0|0
    0|0
  • zaman kaybı.

0|0
    0|0
  • Saçmalık .Hiç inandırıcı bir film değil.

0|0
    0|0
  • korkağın teki olarak korkmadım ilk filmde. ikincisi hakkında yorum yapamam. izlemedim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...