Karın gurultusu takıntısı olan sevgili arkadaşımızla tanışmayı kimler istiyor?

Karın gurultusuna takan kızı biliyorsunuzdur :) En az 8-9 soru açmıştır ama her açtığı soruda okb hastası ( link ) olduğunu bilmeyen ya da bilse de umrunda olmayan çoğu üye tarafından ya işe yaramaz tavsiyelerde bulunulmuş ya da hakaret niteliğinde cevaplar verilmiştir.

Bugün sorduğu son soru link artık bir şeyler yapmamı gerektirdi.Çünkü sanal ortamın ne kadar güvenilmez olduğunu biliyorsunuz ve boşluğa düşmüş bir insan akla ,mantığa sığmayacak her şeyi yapabilir bu sanal ortamda.

Ordaki cevabımda da yazdığım gibi onun bilinçli arkadaşlara ihtiyacı var.Haftada bir veya iki haftada bir buluşup güzel vakit geçirebilirsiniz sadece bir saat olsa bile.O bir saat , onun kendini rahat hissetmesini sağlayacaktır bundan eminim :)

Ben ve Nefes845 adlı arkadaşım msn de onla 3'lü sohbet ettik ve yardımcı olmaya çalıştık :) Ve fikrimde yanılmadığımı gördüm , sohbet güzelleşince davranışları da güzelleşiyor..

Ama bu sanal ortamda kalmasın dedim ve bunu ona da ilettim.Başlarda olumsuz yaklaşsa da sonradan kabul etti.

Arkadaşlar o adımını attı , şimdi sizde bilinçli arkadaşlar :)

Ankara'da yaşayan bilinçli arkadaşlarımın cevabını bekliyorum :) Bilhassa kız olmasını istedi arkadaşımız çekingeleri olduğu için..

''Ben Ankara'da yaşıyorum ve ara ara buluşup güzel vakit geçirebiliriz'' diyen arkadaşlar kimler ?:)

Not : Siz cevabınızı yazın , o size mesaj atacaktır..

Bir süre msn de konuşur, eğer kanınız ısınırsa buluşursunuz :)

Erkekler de yazabilir tabi ama niyetinizin arkadaşlık olduğuna inanması gerek.

Güncellemeler:
bu sitenin soru sorup cevap verme sitesi olmadığını tekrar tekrar söylüyorum..
herkese teşekkür ederim

özellikle dün arkadaşımızla buluşan ismimhakan a çok çok çok teşekkür ediyorum :) çok güzel bir gün yaşatmışsın helal olsun abicim :)

yine çok yakında buluşacak olan ve sık sık konuşan pekkomik ablama da çok teşekkür ederim :)

umarım bu sayı daha da artacaktır...

0|0
20|11

En İyi Erkek Görüşü

• Ben Kurban Bayramı arefe gününe kadar Ankara'dayım. Ekip kurulursa hizmete hazırım dostlar.

1|3
    1|0
    • Bana güvendiği için esas ben kendisine teşekkür ederim ve ben de güzel bir gün geçirdim. İnanıyorum kısa süre içerisinde tamamen düzelecek bu güzel kardeşimiz :))

Kızlar Ne Diyor 20

• istanbul'dayım ama önümüzdeki günlerde ankara'ya gitme durumum var. eğer vaktim olursa bir de yüz yüze ifadesini almak planlarım dahilinde zati. gerçi o da buradan öğrenmiş olacak hain planlarımı, hadi bu da günün sürprizi olsun ona:))

2|1
    0|0
  • Çok duyarlı bir insansın gerçekten.Bende site içinde sürekli görüyorum gerçekten çok kafasına takmış durumda ve aslında gereksiz yani bu kadar üzülmesine gerek yok..Keşke bnde ankarada yasasaydım gelirdim gerçekten..

Doctorhause seni içtenlkle tebrik ediyorum..

1|1
    0|0
  • doctorhouse seni yürekten takdir ettim çok ince düşünmüşsün.

2|1
    0|0
  • ankarada değilim ama arkadaşlık konusunda önümde engel olmaz :)

Elimden geleni yapmak isterim

0|1
    0|0
  • Sen onun o olduğunu nasıl anladın bugün açtığı soruda da gizli.

0|1
    0|0
  • Benimle iletişim kurabileceği bir site veya yazışma platformu yok. Ayrıca aynı şehirlerde de değiliz. Ama buradan mesajlaşırım, evet.

1|1
    0|0
  • Ankara da yaşamıyorum ama internet üzerinden arkadaşlık yapabilirim,çevrem de bir sürü sağlıkçı arkadaşım var yardım için onlarla da görüşebilirim gerekirse.eğer kendisi de arkadaşlık etmek isterse benimle mesaj atabilir.

0|1
    0|0
  • Sanal ortamda hiç böyle birşey beklemiyorsum,şaşırtıcı ve olumlu,umarım düzelir.Teşekkürler

1|1
    0|0
  • Ankara'da oturmuyorum ama isterse buradan mesajlaşabiliriz:)

1|1
    0|0
  • Doktor, ist'deyim ama msnden muhabbet ederiz en azından...

1|1
    0|0
  • gizli acmis soruyu nerden bildin yine o diye, belki baskasi, nasi eminsin? :)

1|1
    0|0
  • bir kanatlarin eksik sanirim (: bukadar yapici olmayi nasil basariyorsun (:

1|1
    0|1
  • I love my doctor :)))

0|1
    0|0
  • ankara'da değilim

0|1
    0|0
  • valla süpersin ne kadar duyarlısın tebrık edıyorum snı

0|1
    0|0
  • Guzel adimlar atmissiniz,faydasi olacaktir muhakkak.

0|1
    0|0
  • Doctor...

Arkadaşla ben de msn den sohbete hazırım.. Elimden ne gelirse yaparım.. Arkadaşlık sitesine yönelmesini istemem.. Güvenebilirse mesaj atabilir.. Ama malesef buluşmaya gelemem :(

0|0
    0|0
  • hııım akla mantıklı geliyo bende varım.

Ankarada oturmuyorum ama mesajlaşa biliriz

0|0
    0|0
  • Ankarada değilim ama olsamda görüşmek istemezdim. Kız sitedekilerle remen kafa buluyor.

1|0
    5|1
  • İsmimhakan evli değilmi.Niye buluşuyor evliyse internetten tanıştığı kızlarla.

0|1
    0|0
    • İlginç :))

• Yani eşiniz bir şey demez öyle mi.Baya ilginçmişsiniz ailecek.

• Seni kırmak istemiyorum o yüzden uzatmayacağım.

Erkekler Ne Diyor 10

• Ben istanbuldayım ankarada olsam ona daha fazla yardımım dokunurdu ben onun abisiyim zaten 5 gündür .

Umarım onun bu rahatsızlığını gidermesi için yardımcı olucak arkadaşlar vardır .

1|1
    0|0
  • okb hastalığını çok iyi bilirim. emin olamama durumu hakimdir. ne kadar boşa takıyorsun gerçek değil desende ikna edemezsin. tedavisi çok zor ve rahatsız olanı çok zorlayan bir hastalıktır. yapmak istediğin şey güzel olsa da çözüm getirme ihtimali az. psikoterapi desteği şart. tabi obsesif saplantılarının şiddetide önemli. kompulsüf davranışları neler onu da bilmek gerekir. birde arkadaş eleştirilmeye ve yargılanmaya hassas olabilir. olma ihtimali çok yüksek. sohbet sırasında çok dikkatli dönütler vermek gerekecek. birde anormal gibi algılanan davranışlarına karşı tuhaflık yaşayacaklar diyaloğa girmese daha iyi olur.

2|1
    0|0
    • Sana katılıyorum.Aslında doctorhouse güzel bir noktaya değinmiş ama anlamadığımız bir konuda karşımızdakine ne derece yararımız olabilir ki.Üstelik takıntısı kronikleşmiş durumda arkadaşın.Anca onu telkin edebiliriz,çözüm üretebilir miyiz?Çünkü artık çözümlerimize de direnç göstermeye başladı.Gerçekten de arkadaş canlısı bir kız,iyi biri.Ama ona bizim ne gibi yararımız olabilir.Ama arkadaş zaten tedavi görüyordu,artık iyice düzelemeyeceğine kendini şartlamış durum da,kendince çırpınıyor :(

• Arkadaşlık ona sadece bir noktada yardımcı olacak.Zaten arkadaş 8 yıldır tedavi aldığını söylüyor.Şu ana kadar somut bir sonuçta göremediği için -kendince- umudunu giderek yitiriyor.Gözünde bazı şeyleri çok büyütüyor.Onu tatmin edecekleri lafları bulmamız gerçekten çok güç.Bunu işinin ehli bir psikiyatr başarabilir bence.Çünkü kendinden ümitli değil arkadaşımız,karşıdan birşeyler bekliyor.Ama anlamıyor ki biz sadece bir noktada ona yetebiliriz.Artık en küçük dirençte umudu kırılıyor ne yazık ki.

• siz dost yüzünüzü ve desteğinizi gösterin bu yeterli olacaktır. psikoterapist başarısı yakalamanızı oda beklemez. zaten uzmanlarla çok haşır neşir olmuş biri. onlar bile etkili çözüm bulamamışlar. sizde bu konuda eğitim yok. vereceğiniz en iyi şey arkadaşlığınızın ve güler yüzlülüğünüzün devamı olacak. bu ona yetecektir.

• Doktor Helal olsun kardeşim...

İyi düşünmüşsün...

Biraz daha zaman geçsin... Güncelleştirme yap...

Sorun altlarda kalıyor...

0|1
    0|0
  • şu okb hastalığı şeyinden bende de varmış öğrenmiş oldum an itibariyle.

arkadaşın manevi desteğe ihtiyacı varsa konuşabiliriz.

0|1
    0|0
  • bu hafta 3 gün boyunca Ankaradaydım proje için. Akşamları çok sıkıldım sohbet edecek insan da yok tabi çünkü ankaradan tanıdığım biri yok. Keşke hafta içi haber verseydin ben de seve seve gelirdim

0|1
    0|0
  • Doctorhouse dostum Ankara da yaşamıyorum.Ama sadece bu konu hakkında manevi bir desteğe ihtiyacı varsa internet üzerinden konuşabilirim.Ve utanacağını bildiğim için kim olduğunu merak etmiyorum.

0|1
    0|0
    • bahsettiğim kız soruyu takip ediyorsan bil ki şu sitede güvenebileceğin ve seni iyi hissetirecek ender erkeklerden biri Nova...bence mesaj at :)

• (bkz: doctorhouse ile rehabilite programı) =)

1|1
    0|0
  • Helal olsun sana doctor seviyorum seni ! :) Kardeşim benim

1|1
    0|0
  • ankara ++++++

2|0
    0|0
  • helal sana

0|1
    0|0
Yükleniyor...