Fox TV'deki unutma beni dizisini izleyen var mı?

esra ceylan kenancılar yada ilkay emine şeirfciler ne düşünüyorsunuz

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• o değilde şu yaşlı adamın karısı aldatıyorya bugun o sahneye denk geldim uyuz oldum kıza ya lan ne ıstıyon daha şerefsiz :D

0|0
    0|0
    • asu türk ahlak yapısını bozuyor

• ka.pe :D tamam gidiyorum burdan :D

• bye bye iygeceler

Erkekler Ne Diyor 9

• çalışmadığım zamanlar bi ara takılırdım :) çok uzattılar diziyi bence, ben şerif i ve aliyi tutuyorum, diğerleri hep salak, garibim raufa üzülüyorum, o asu varya tam dayaklık kız 3 öğün döveceksin şımarığın teki... yalnız muzaffer kalaydı dizide iyiydi :)

0|0
    0|0
  • Esra Ceylan az değil ama İlkay Emine de sudan çıkmış ak kaşık değil şimdi diziye gelince reklam aralarında bile reytingi daha yüksektir.

1|0
    0|0
  • o diziyi izleyenler yada evde kalmıs kız kuruları yada issizlerdir

1|0
    1|1
  • nefret ederim izlemem ama annem devamlı izliyor

0|0
    0|0
  • Fox tvyi sadece nazlı tolga için izlerim...

0|0
    0|0
  • türk dizileriyle işim olmaz. hrkes aşık,herkes zengin, herkes bla bla bla. aşırı saçmaaa şeyler

0|0
    0|0
  • bu günlerde asua tavım

0|0
    0|0
  • ikiside güzeller.

0|0
    0|0
  • seninde sorduğun sorumu şimdi? İşimiz gücümüz bitti evde dizi takip edelim herkes senin gibi pop .. Büyütmüyor be milletin ne işi gücü var Soracak başka bişey bulamadınmı...

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• asu evlenırken demiştim kızım yapma yarın bi gün karşına genç bekar yakısıklı cıkar..ilkayda başına gelenleri hakedıyo

0|0
    0|0
    • ama raufla evliyken bile ilkaydan vazgeçmedi şimdi esra şıptırığını görüncemi nefret etti saçmaaaa

• ama yaşanan bi süreç var orda hep yanında olmak ıstıyordu ali o hep kabul etmıyodu boşanmamak ıcın alı neler yaptı ee bı yere kadar

• Asu'nun yolu yol değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...