Unutamadığınız reklamlar hangileridir?

Çocukluk ya da gençliğinizde unutamadığınız,aklınıza yer etmiş yıllar geçse de unutamadığınız reklamlar hangileridir? Aklıma onlarca reklam geliyor bu anlamda ama ilk 3 tanesi benden olsun :)

1-) Star 1 zamanı,imar bankası reklamı...Reklamda oynayan ablanın üzerindeki bornozu hafifçe yere bırakırken ''Macit beni otomobillendirsene'' repliği hafızama kazınmış:)

2-) Şiiiitt şiittt gördün mü kartopu alıp ördün mü :)))

3-) Zamanında fener tribünlerinde çokça söylediğimiz bir reklam...

Müjde müjde size parizyen den (kanarya dan) müjde sizee zarif sağlam esnek (...) çorap :))))

Evet siz hangi reklamları söylersiniz ?

0|0
64

En İyi Kız Görüşü

• bi fiş bi alış veriş sinir olurdum ona :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• tut şunun ucunu taşıyalım abi fıratla kombiyi döşiyelim abi.

bu boru başka boru

eti gofretti ısırmayan kalmasın.çılgın bir reklamdı

ülker çikolatalı gofret sevmeyen var mııı?

0|0
    0|0
  • Aliiiiiii aliiii desiderooooo snir olurdum bu reklama ama melodisiyle adamın yüzüyle her şeyiyle aklımda bu reklam...

0|0
    0|0
  • al sana o zaman eski...

ali desiderooo :)

1|0
    0|0
  • pardon molpediniz var mı?

tuba büyüküstün-hande katipoğlu-yasemin ergenenin oynadıgı reklam

1|0
    0|0
  • Turkcell'in Ragga Oktay ve Havuç'un beraber rol aldığı reklamını çok severdim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Fruko Reklamı;

Off ! Sıcaklayınca gazoz içiyorum. En çok bu gazozu seviyorum. Çünkü içinde bir sürü baloncuk var. Baloncukların on yüz bin milyonu bana, yirmi yüz bin milyonu Aliş'e. Çünkü onun daha çok saçı var. Daha çok ısınıyor. (bir yudum içer) Bir sürü baloncuk yuttum. Ha ha ha ha :))))

P.S. : Nereden mi hatırlıyorum? Çünkü yeni rakıya uyarlamıştık;

Off ! Efkarlanınca rakı içiyorum. En çok yeni rakıyı seviyorum. Çünkü içinde bir sürü alkolcük var. Alkolcüklerin on yüz bin milyonu bana, yirmi yüz bin milyonu Ali'ye. Çünkü onun daha çok derdi var. Daha çok üzülüyor. (bir fırt çeker) Bir sürü alkolcük yuttum. Ho ho ho ho :))))

1|1
    0|0
  • Parizyen iyidi:) çok çok çok çokonat vardı bide 500 tane genç koşturuyodu öyle bişeydi,95 te Beşiktaş şampiyon olduğunda tadelle bi reklam yapmıştı iyiydi izlenesi bişeydir:)

0|0
    0|0
  • sağduyulu bi bankacılık reklamı vardı hatırıma gelmiyor ama hangi banka oldugu ama iş bankasıydı heralde

bir de coca cola reklamları :D

0|0
    0|0
  • Cem Yılmaz'ın Doritos reklam serisi unutulur gibi değildi, hala gülerim o reklamlara

0|0
    0|0
Yükleniyor...