Şu an ne dinliyorsunuz peki?

Türkiyenin en iyi kalemlerinden Farazi V Kayra dinliyorum. Morn ender sago ya da taladro gibi rap müzikle alakası olmayan insanların şarkılarını atmayın.

Güncellemeler:
@serkan1923

0|0
12|13

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

Erkekler Ne Diyor 12

• Kafamı

0|0
    0|0
  • oo dayııı işte benim dilimden konuştun şimdi.

0|1
    0|0
    • bro doğma büyüme dinleyiciyim rap full. kadıköy acil'e üyeyim birgün beklerim.1 ay sonra ilk parçam çıkıyor desteklersin artık bizi :)

• adamsın paşa :) tamamdır takip ediyorum hemen

• bende ettim :)

• bro bizim ülkeye senin gibi dinleyici lazım bu arada yener çevik dinliyorum sokak kafasıı :)

0|1
    0|0
    • bro doğma büyüme dinleyiciyim rap full. kadıköy acil'e üyeyim birgün beklerim.1 ay sonra ilk parçam çıkıyor desteklersin artık bizi :)

• özele gelsene agacım bir ya

• 0|0
    0|0
    • hidra grogi diss beyaz diş :) umarım fanboy değilsindir. hidrada saygıyı hak eden bir rapçi

• yok ben rap şarkısı çok az dinlerim dinlediklerimden biride bu

• sessizliğin sesini

0|0
    0|0
  • Hypnogaja - Here Comes The Rain Again

https://youtu.be/5-juDiDTYfw

0|0
    0|0
  • Arthur rubinstein-(chopin)- valse brillante 34no 2 in a minor hahhah umarım doğru yazmışımdır

0|0
    0|0
  • Şu an bir şarkı dinliyorum.

0|0
    0|0
  • Norm üstad :// dalgaya almışın birde

0|0
    0|0
    • 20 yaşındasın ve norm üstad diyorsun tahminimce 5-6 yıl dinlemişsin norm enderi. Ben doğduğum beri rap dinliyorum Kadıköy Acil'de takılıyorum hani normun gider yaptığı Bebek mafyası varya aynen ordayım. Norm İstanbul konseri yapmaya kalkınca sansar salvo o konseri bastı norm kaçtı. ciddi anlamda vurucaktı sansar onu. gazapizm de izmirde parti yaptırmadı norma. Ankara devrap freestylede canlı müzik yapıcakken joker sokmadı normu oraya? Sen 20 parça yap 6-7 yıl ortadan kaybol ama kralım de oldschoolum de. Joker haklı bir şekilde diss attı ve cevap veremeyecek norm ona çünkü jok haklı. Sansarla gazapizm de 2 sene evvel attı onada cevap gelemicek. ha eğer cevap gelirsede norm bence türkiyeden taşınsın onu fazla yaşatmazlar. gazapizmin tayfasının normu bıçakladığı günleri unutma. norm enderi kimse rapçi olarak saymıyor çünkü benim gibi oldschool dinleyiciler.1 ay sonra parçam çıkıcak acilde.

Yükleniyor...