Sizce bu böcek tehlikeli mi?

Böcekler çirkin ve tuhaf yaratıklardır. Bazıları da cidden tehlikelidir. Tabii ki, böceklere göre de biz daha tehlikeliyiz. Çünkü biz orada olduklarını biliriz ve böcekleri tehlikeli kabul ederek zımbalarız.

Şimdi yakınlaştırılmış fotoğraf makinası ile bir tahta örümceğini yakından çekme fırsatı buldum. Bazıları Hd görüntü, bazıları hafif bulanık olabilir.

Aşağıdaki fotoğraflarda yine tehlikeli ve soktuğu anda kolunuzu bacağınızı şişirecek bir böceğin hayatından bir bakışını göreceksiniz.

Uhhhh, tehlikeli gibi görünüyor!

Ürkütücü bir hali var. İnsanı tedirgin eden bir hali var!

Sanki ya git ulen buradan, bak sokarım yoksa seni gibisinden ya da gölge etme, hadi uza gibisinden bakıyor. Gözleri gerçekten ürkütücü!

Zıplarsa, suratınızda koca bir şişlik olabilir. Şu kollara bak, ne kadar uzun!

Oturmuş etrafı izliyor. Sonrada parmağınızla biraz dokununca, zımlayarak ortadan kayboluyor. Ama elinize alamayacağınız kadar ürpertici bir böcek!

Nasıl buldunuz?

0|0
17|17

En İyi Kız Görüşü

• Soru basligini okuyup okuyup gulmemin baslikla bir ilgisi var mı yoksa kafam iyi oldugu icinmi guluyorum😂😂
    yok ama cok hosuma gitti ugrasip yazmissin birde 😂😊 ve evet kollari baya uzunmus suratinda koca bir sislik olusturmadan etkisiz hale getirmissindir umarim bu eline alamayacagin urperticilikteki orumcegi

0|0
    0|0
    • Merak etme, kontrol bende.. Özenerek yazıyorum. Buradaki herkese değer vererek yazıyorum. İçine sevgi katıyorum. Bu da bir tür sanattır. Kimisi kurutarak çeker. Kimisi canlı çeker.

• Değer verdigin farkediliyor zaten herkes adina tesekkurler. Saygilar...😊😊
      (böcek adinada😀)

En İyi Erkek Görüşü

• Ben bütün hayvanları çok severim.. Bence oldukça güzel :D

0|0
    0|0
    • Başka böcekleri bulsam, çekecem de bulamıyorum. Beyaz Kelebek arıyorum.

• Yeni bir gün başladı. Umarım, herşey bu yeni gün gibi yeniden güzel olarak doğar. Çünkü artık kimse mutsuz olmak ve mutsuz olarak yaşamak istemiyor.

Kızlar Ne Diyor 16

• NedeN bu sitede ki fotoğraf tutkunları daha güzel şeylere odaklanmıyorlar. Kelebek ya da bir çiçek gibi. Tamam, onlarda çok seksi hayvanlar :D ama her gün de görmek istemiyorum. Böcek fobim var benim. :D

0|0
    0|0
    • Daha güzellerini bulursam, çekerim. Yeter ki böcek beni bulsun ama sokmamak koşuluyla :)

• tehlikesini boşver fotoğrafları çekcek mesafeye nasıl girdiğini düşünüyorum şu an :D bakarken tüylerim ürperdi resmen :D

0|0
    0|0
    • Tabii biraz riski var. Geri dönüp zıplayıp elimin üstüne çıkıp kolumu ısırabilir. Foto makinesini koyana kadar herhalde sokar.

• valla ben görsem risk falan demem bu kesin üstüme zıplar beni sokar ölürüm gibi kafamda senaryolar yazardım hemen :D

• Hiç bir sey olmaz ez öldür. Ben hep yaparim😈😈😈

0|0
    0|0
  • Gece gece ne bu şimdi =/

0|1
    0|0
  • Her gece bir böcekle çekim yapıyorsunuz :D

0|0
    0|0
    • Sadece ben yapıyorum. Beni sokmadıkça böcekleri seviyorum. Farklı bir yaşam formuna sahipler.

• Pekala, sırf senin için bir uğur böceği bulacam ve fotoğraflayacağım. Küçük karıncalar için ise çok yüksek bir piksel ister. Onun için söz veremem. Birde karıncalar hareket halindedir. Çekme şansı ancak profesyonel fotoğrafçılar tarafından yapılabilir. Ben amatörüm.

• Teşekkür ederim 😊

• ayyy :/ tehlikeli olmasa bile ürkütücü :/

0|0
    0|0
  • Umarim ona zarar vermedin 😳😳😳😳

0|0
    0|0
    • Yok, sadece fotoğrafını çektim. Sonra hafif dokundum. Geri döndü. Üzerime atlar diye geri çekildim. Sonra uçarak kapıya atladı oradada boşluğa girip kayboldu. Ama o kadar uzağa nasıl uçuyorlar anlamıyorum?

• bunlar zararsız diye biliyorum ben, şişirir mi sahiden

0|0
    0|0
    • Yani, hepsinin kıçında iğnesi var. Fazla şişirmez ama şişer ama. Bunları siyahları ya da renklileri var. Onlar bacak şişiriyor.

• Havasından geçilmiyor, şu boya posa bak. Asalet desen üff.👍

0|0
    0|0
  • Masum..

0|0
    0|0
  • gece gece.. yapmayın şöyle şeyler midem bulandı

0|0
    0|0
  • Orumcegin amina koymuşsun

0|0
    0|1
    • Daha kibarca söyleyebilirdin. :)

• Bilmem , normal olana sor ben senden de anormalim

• Burada normal insan yok ki, ben bakıyorum. Ya kızlara sarıyorlar. Ya bir aşk hikayesi ya da bir ayrılık, diğerleri bu kadar çoğunlukta değil. Cinsel konulara girmiyorum bile, orası kopma noktası :D İşte bende farklı birşeyler yapayım dedim.

• Bence o sadece bağdaş kurmuş oturuyor. 🙈🐛🐛

0|0
    0|0
  • Korkunç 😱😢

0|0
    0|0
  • Böceklerden bende çok korkarım ama sen farklı bir boyuttan yaşıyorsunuz böcek korkunu 😸

0|0
    0|0
  • bocek bocekte sen pek normal gelmedin bana. al abi bir snickers ye.

0|0
    0|0
    • Eğlenceli bir iş ama oldukça da tehlikeli :)

• harikasin oyleyse haklisin da😊

Erkekler Ne Diyor 16

Yükleniyor...