İyi geceler arkadaşlar düşüncelerinizi alabilir miyim?

Arkadaşlar öncelikle merhaba. 3 senelik bir birlikteliğim var. Çok mutluyuz birbirimizi çok seviyoruz. Fakat çevremdeki anlaşamazsınız uyumazsınız dedikleri tek konu erkek arkadaşımın alevi olması. Bende Müslümanım ve kesinlikle ayrımcılık yapma taraftarı değilim. Ondan önce ailesi çok ısrarla istiyor. Ailemin de tek korkusu beni kabullenemiyecek olmalarıydı. Anlattım sorun kalmadı. Fakat dışarıda gözlemlediğim kadarıyla bu evliliklere fazla sıcak bakan yok. Ben evliliğimde mutlu olacağıma inanıyorum. Sizinde çevrenizde böyle evlilik yapan var mı ya da sizin evliliğiniz nasıl?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Milletin ne dediğinin hiç bir önemi yok önemli olan sizin anlaşmanız onda da sikinti yok Hz. Muhammed ve Hz. Ali amca çocukları olduğuna göre müslümanlık ya da alevilik diye bir ayrım yapamayiz

1|0
    0|0
    • Bende bu şekilde düşünüyorum çok teşekkür ederim

• Rica ederim ve mutluluklar dilerim umarım bir ömür boyu mutlu olursunuz ve o olumsuz yorum yapanlara çok güzel bir ders verirsiniz😊

• Teşekkür ediyorum 😊😊 inşallah 😊

En İyi Kız Görüşü

• O hayatı sen yasicaksin. Siz basarabileceginize inaniyosaniz gerisini boşverin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• alevilik bir mesheptir din degildir o yuzden o alevi ben müslümanım deme... ayrıca sorun olacak bir şey cevrene bakarsan herşey sorun olur sen kalbine inan ve güven

0|0
    0|0
  • Çevremde böyle bir evlilik yapan var evet. Annemle babam. Bir sorununda olmadı. Neden olsun ki?

0|0
    0|0
  • Sünneti yok sayan

Camiyi ibadethane saymayan

ramazani yok sayan bir ırkla mi?

Ben aletime bomba koyar patlatir yine de evlenmem

0|0
    2|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Benim erkek arkadaşım da alevi ama birbirimizi çok seviyoruz. Emin ol bir sorun çıkmaz. Çünkü biz şu an alevilerle aynı yerde oturuyoruz ve hepsi çok iyiler sünnilerden daha iyiler bile diyebilirim. Emin olabilirsin hiçbir sorun cikmaz

1|0
    0|0
Yükleniyor...