“Dünyayı istiyorsan… OKUYAN BİR KIZLA ÇIK!” bu söz sizde ne uyandırıyor?

Rosemarie Urquico'nun yazdığı bir yazının başlığı bu, yazı için ;dünyayı istiyorsan okuyan bir kızla çık!
yazıyı okuduğumda kendimden birşeyler gördüm ve etkiledi açıkçası.. Siz ne düşünüyorsunuz? Kitaplar sizin hayatınızın neresinde?

Güncellemeler:
Guncel

1|0
12|20

En İyi Erkek Görüşü

• doğru söz bir kız arkadaşım var. ha bire kitap okur. onla muhabbet etmesi acayip zevkli benim için

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Elimden asla kitap düşürmeyen biri olarak, galiba bu söze katılmadan edemeyeceğim. :)

1|0
    0|0
    • hani şu bir sürü kızın kafasında kitap taşıdığı bir tanesininde okuduğu bir fotoğraf var ya nedensizce o geldi aklıma :) ne güzel..

• Evet o resmi hatırladım, teşekkür ederim güzel yorumunuz için :)

Erkekler Ne Diyor 19

• Cahil bir kızla konuşabileceğim çok şeyim yok açıkçası. Günümüz bilgi çağı ve herkesin en az her konuda gerçekçi bir görüş sahibi olması gerektiğini umuyorum. Eğer ki ben sırf karşımdakini iyi tanımak için açıp bayan dergileri okuyup , ne giyilmesi ne takılması gerektiğine kadar bakıyorsam karşmdaki de en az bunlardan birini benim için öğrenmesi lazım.

1|0
    0|0
  • Tabiki okuyan kız iyidir dedikodu yapmadığı sürece

1|0
    0|0
  • Okumak dan kastı diploma içinse katılmıyorum. Yani fizik kimya matematik okuyarak bişey değişmez insan kişiliğin de. Ama okumak dan kastı roman tarzı kitaplar ise hemfikirim bu konuda hemde çok

0|0
    1|0
  • dünyanın farkında olan bir kızla cıkarsan o kızı benimsersin seversin hemde normalden 10 kat fazla

1|0
    0|0
  • VALLAHİ şefim hayat OKULDA değil SOKAKTA öğrenilir..

0|0
    0|0
  • Kitaplar çiçektir ma güldür

0|0
    0|0
  • Dünyayı istemiyorum

0|0
    0|0
  • Her başarının altın bir kadın yatar psikiolojisi sanırım bu.

0|0
    0|0
  • Aynen okumus kizla evlenmek lazim. uni mezunu olmali

0|0
    0|0
  • Dünyayı gezmek istiyorsan, gezmeyi seven paralı bir kızla yola çık!

0|0
    0|0
  • okumuş insan olmak önemli değil ne okumuşlar var cahilin önde gideni önemli olan önyargılarını yenmesi ve felsefeyi hayatına sokabilmesidir

0|0
    0|0
    • okumaktan kastın eğitim değildir umarım?

• benim bir ananem var kafası unililere tas cıkartır okul okumamıs ama her işini bilir kafası her seye calısır :) senin kafa calısmadıktan sonra istedigin kadar oku hatta kötüye gider çünkü daha çok önyargılar tasımaya baslarsın ve her seyi bilirim moduna yatarsın :)

• öyle olduğumu düşünmüyorum açıkçası.. ve benimde annem belirli bir yere kadar okumuş dediğin gibi zekası inanılmaz cok okumak istemiş ama olmamış. okuyacak kitap bulamadığında sözlükleri okurmuş..

• ufkunu açar diyor işte :)

0|0
    0|0
  • Kalp nerede nasıl kime vurulur belli olmaz. Aşk kızın üniversiteyi okumasıyla mı olur Allah aşkına. Aşkı soldurmayın daha fazla kalbin ne zaman çıkacak gibi atarsa aşkı buldun demektir. Teferruat gerekseydi adı teferruat olmazdı zaten.

0|0
    0|0
  • Toplumu yöneten analardır.

0|0
    0|0
  • Okuyan ve düşünen bir insanla.

0|0
    0|0
  • kitaplar insanların rehberidir alakası bir kitapda olsa hayatta birşeye değinir

0|0
    0|0
  • okuyom ben yaa!
    -tamam anladık okuyorsun!

0|0
    0|0
  • O zaman sen S*ktir Et kitabını hiç okuma bence.

0|0
    0|0
  • Okuyan kızla çık çünkü erasmus yapabilirsin onunla :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• odak noktasında kocaman kitaplığım var ve okumayı çok seviyorum herkes kitap okuma alışkanlığı edinemez :) sende okuyosan ne mutlu sana

2|0
    0|0
  • aynen yazı beni tanımladı. kitap hayatımın merkezinde hep hayalimdi sevgilim olursa bir kutu kitabı beraber okusak diye öyle saçma bir hayal kurduğum bile olmuştur :D :D okumak tamam bir avantaj olabilir dezavantaj değil ama :) oyüzden kitap okuyan kızla çık sözüne katılıyorlar katılmıyor arasındayım.

1|0
    0|0
    • su nasılım sorularına takip edip bir sürü yorum yağdıran tipler keske su yazıyı okuyup biraz ufuklarını açsalarda mutlu olsam.. okuyanlarında anladıkları üstte belli gerçi ama :/

• canım bu sitede zaten ego doyuranlar olsun eğlencesine takılanlar olsun kendini tanımayıpta sanal alemde paylaşarak güven kazananlar olsun her kesin farklı bir amacım var sitenin belli olan şeyleri zaten belli alışmaktan başka veya nasılım sorularını engellemekten başka bir yapacak şeyimiz yok. vede nasılım sorularını soranların arasında illaki kitap okuyanlarıda vardır bunun kitap okuyup okumamakla bir alakası olduğunu çok sanmıyorum o yüzden dedim kitap okumak avantaj ama dezavantaj değil :)

• haklısın..

• Ben mutluluğu kitapların içinde buldum.
    Sence hayatımın neresinde olabilir ler?

1|0
    0|0
  • benim için kitapların her biri farklı bir dünya farklı bir aksiyon aşk meşk çok sevmem ama bilimkurgu fantastik aksiyon hastasıyım bole düşünce felsefe kitaplarını da çok seviyorum çunki her biri farklı bir şey katıyor insana

1|0
    0|0
  • Kitaplar değerlidir benim için kitap okuyana okutana saygı!

1|0
    0|0
  • kitap kadar güzel bişi var mı yaa ☺

1|0
    0|0
  • valla okuyan kızdan kastı bizim aşk romanı okuyan akıl yoksunu kezolarımızsa pek katılamiycam

0|0
    0|0
    • ahhah tabiki onlar değil canım :) .. yazıda kötü çocuk gibi kitaplardan bahsetmiyor örneklerden anlarsan..

• Galaxy es üç mini

0|0
    0|0
  • 3kulluvalla 1elham okuyorum dördünü de ezbere biliyorum sksjs 👏👏👏

0|0
    0|0
  • heryerindeler

0|0
    0|0
  • Bu ney

0|0
    0|0