Mantığı olan cevap versin 😂?

Adamın biri bir tilki, bir tavuk, ve bir çuval mısırı önlerindeki nehrin bir yakasından öteki yakasına geçirecekmiş. Adam kayıkta yanında yanlız bir şey taşıyabiliyormuş. Eğer tilki ile tavuk yanlız kalırlarsa, tilki tavuğu yer. Eğer tavuk ile mısır çuvalı yanlız kalılarsa, tavuk mısırı yer. Bu durumda adam bütün bunları karşı kıyıya nasıl taşır?

0|0
7|10

En İyi Kız Görüşü

• Adam önce tavuğu karşıya geçirir. Tilki mısır yemez. Sonra geri gelir mısırları karşıya geçirir. Dönüşte tavuğu alır, tilkinin yanına bırakır. Tilkiyi alır ve karşıya geçirir, yine tilkiyle mısırlar baş başa kalır. En son tavuğu geçirir.
    Çok basit biz koyun, kur, otlu versiyonunu yapıyorduk :D

2|0
    0|0
    • Ama bu soruda tilki mısır yiyo o nolcak :D

• kardeş tilki mısır yermi hiç eğer yer diyorsan bu sorunun cevabı yok

• Takılıyorum ben arkadaş doğru cevap verdi

En İyi Erkek Görüşü

• Önce tavuğu karşıya geçir.
    Geri gel mısırı al karşıya geçir, mısırı bırak, tavuğu geri getir.
    Tavuğu bırak tilkiyi al, karşıya geçirip mısırla bırak.
    Geri dön tavuğu karşıya geçir.

2|1
    0|0
    • Tilki mısırı yiyecek

• Peki; karşıya geçmeden mısır çuvalını boşaltırım, tilkiyi çuvala koyar ağzını bağlarım. Tavuğu karşıya geçirir geri gelir tilkiyi çuvaldan çıkartır, mısırı doldurur karşıya geçirir, karşıda tekrar mısırı boşaltıp bu seferde tavuğu çuvala koyarım. Geri döner tilkiyi alır gelirim. Kimse bir şey yiyememiş olur ;)

• Yaratıcı bir fikir o da bir seçenek

Kızlar Ne Diyor 6

• Ya bu testin hırsız, okul çocuğu, polis, anneli olanı vardı ben dört beş yaşındayken babamın mail adresine gelmişti, oynardim. Sonra kaybettim, bulan oynayan varsa linkini yollayabilir mi?
    Orjinali odur çok ta güzeldir

1|1
    0|0
  • Bunu daha okula gitmeden önce ablamlarda konuşuyoduk artık cevabı ezberledim ilk tavuğu geçirri geri döner yemi alır katşoya geçirr karşıdan tavuğu alır geri döner koyar tilkiyi alır karşıya geçirr geri döner tavuğu alır hepsi sapasağlam 😃 tilkiyi niye taşıyısa 😃

0|0
    0|0
  • Tavuk>Tilki>mısır

0|0
    0|0
  • tavuk yemı yer tılkıde tavugu adam kayıya tılkıyı bındırır ucude gecer

0|0
    0|0
  • teker teker * kdsjffs

0|0
    0|0
  • Adam tavuğu, tilki adamı s. ksin

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Önce tavuğu, daha sonra geri dönüp mısırı karşıya geçirip tavuğu geri getiririz, tavuğu bırakırken tilkiyi alıp tahılın olduğu yere götürürüz ve sonra tavuğu alıp karşıya geçeriz.

0|1
    0|0
    • Tavuk ve tahıl yalnız kalırsa hiç edecek tahılı bitirecek tilkide aynı şekilde

• Dilki buğday yemez

• Mısırı tavuğa yedirir...
    tavuğuda tilkiye...
    böylece yanında sadece tilki ile geçer :)

1|0
    0|0
    • Hepsinin karşıya geçmesi gerek

• bıraksın tavuk mısırı, sonra da tilki tavuğu yesin, hepsi tek bünyede birleşsin ve tilkiyi alıp gitsin. hem git gel yapmamış olur :/

0|1
    0|0
  • ilk önce tavuğu karşıya geçirir sonra tilkiyi alır karşıya götürür geri dönerken tavuğu geri getiri karşıya giderken tavuğu bırakır yemi götürür sonrada geri tavuğu almaya gider

0|0
    0|0
  • Tavuğu karşıya götürür. Geri döner mısırı alır karşıya gider mısırı bırakır tavuğu alır yanına gelir, tavuğu koyar tilkiyi karşıya geçirir. Döner son olarakta tavuğu götürür.

0|0
    0|0
  • Mısırlı tavuk yap, tilki ile adam yesin, sonra beraber karşıya geçerler, midelerinde tavuk ve mısır ile, hepsi geçmiş olur.

0|1
    0|0
  • kardeş 50 yıllık soru bu ne yaptın :)

0|0
    0|0
    • Cevap?

• Adam önce piliçi karşı kıyıya taşır geri gelirtilkiyi alır karşı kıyıya bırakır piliçi yanına alır piliçi bırakır sonra yanına mısır çuvalını alır piliçi bırakır karşı kıyıya mısır çuvalını bırakır sonra da gidip piliçi alır ve geri döner.

• Canin pilic cekti galiba yegenim.
      Boyle sorulara ve yorumlara bitiyorum valla. sizde olmasaniz gulmeyi unutacaz ya@Kovboyabinenat Yegenim.
      Yorumlarin tumunu okumani tafsiye ederim. ben koptum ya

• helikopter çağırım

0|0
    0|0
  • Cakali misir cuvalina koyarak eig?

0|0
    0|0
Yükleniyor...