Gitar öğrenmek istiyorum?

Kendime gitar öğrenmek istiyorum youtube da yeterince ders var bununla beraber daha verimli bir yol izleyebilirmiyim öneriniz varmı?

0|1
4|12

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Gitar kurslarına gidebilirsiniz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Gitar kursuna gidebilirsin ya da youtube'den

www.youtube.com/watch

bu adrese girerek derslere başlayabilirsin.

0|0
    0|0
  • Güzel bir uğraş gibi gözüse de dinen uygun değil tavsiyem ney öğren insanın kulağına işleyeceğine insanın kalbine işle

0|0
    0|0
  • Selim ışığın kanalında gitar dersleri var istikrarlı bir şekilde çalışırsan mis gibi öğrenirsin gitarı

0|0
    0|0
    • Burak canozeri takip ediyorum o nasıl sizce?

• Profesyonel batı muzisyeni ve eğitimen kendisi.

• Anladım, sen bilirsin tabi benim tavsiyem selim ışık.

• Ben de öğrenmek istiyordum ama öyle kaldı bu istek
    sakın vaz geçme

0|0
    0|0
  • Internette bazi sarkilari calip nasil calincagini ogretenler var :) a sarki bilirsin ama aklinda kalir :) umarim isine yarar

0|0
    0|0
  • İsmek in kurslarına git beleş :D

0|0
    0|0
  • öğrenirsin ama cok profesyonelce değil parmak gelişim teknikleri var onların püf noktasını kimse söylemez birde notasyonla gidilirse kulak daha hızlı alısır vs vs ben 11 yıldır calıyorum denizlideysen yardımcı olurum

0|0
    0|0
  • kendi kendine öğrenirsin ama çok ilerleyemezsin kursa gitmen şart ben kendi kendime öğrendimde takılıp kaldım geliştiremiyorum teknik yok

0|0
    0|0
    • Metronom calsma zamanın gelmis klavyeyi biraz daha kesfet benim oralara daha cokk

• yok ben baya çalıyorum aslında ama bana yetmiyo solo yetersiz ve daha faszla akor lazım 7 akorlar falan tırt :)

• Bulursan bizede anlat

0|0
    0|0
  • Ben 1 2 ay kursa gittim sonra youtubede selim ışık izledim

0|0
    0|0
    • Burak canözeri takip ediyorum zaten diyorum ki youtube dışında bisey mesela metronom calisması daha verimli olur mu?

• Burak canozer profesyonel batı müzisyeni ve egitimci zaten bir bak inanmassan cok guzel anlatıyo metronomda googleya yaz iste

• Jackım bozuldu benim calamıyorum simdi

• Dene olmazsa kursa gidersin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kendine gitar öğretmek için ilk önce gitarı çalmayı bilmen gerekiyor. Soruları biraz daha güzel sorarsanız, cevap daha güzel verilir. Türkiye Cumhuriyetinde yaşıyorsunuz ama Türkçeyi kullanamıyorsunuz. Nasıl iş anlamadım?

Gitar öğrenmek istiyorsan, kursa gideceksin. Kendi başına öğrenmen için ya baban sanatçı olacak ya da 15 yaşında felan başlaman lazım.

0|0
    0|0
  • Bence direk kursa git kendin ogrenirsen anca belli bir yere kadar ogrenirsin

0|0
    0|0
  • Benimde gitarim var çalmayı bilmiyorum bakayim ne yazmislar 😄

0|0
    0|0
Yükleniyor...