Bu bir meydan okumadır! Evet bildiniz IQ TESTİ😊Potansiyelinin sınırlarını zorlamaya varmısın?

http://onedio.com/haber/iq-unuzun-kac-oldugunu-merak-ettiniz-mi--387559

Yukarıdaki
linkte IQ TESTİ mevcut.
Testi bitirdikten sonra lütfen çıkan sonucu yazın. Ayrıca bulunduğunuz sayfanın linkini paylaşın ki dogrulama yapabilelim.

Seviyesi en yüksek yarışmacı eig ayrıca her yarışmacıdan +1😉
Seviyesi en düşük olan yarışmacıyı da eksi yağmuruna tutacağız😄

Bir önceki sorum da doğru cevabı verenleri görelim😄😄

0|0
810

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Ortalamanın Üstü: 115 - 129!

sonuç bu çıktı

0|1
    0|0
    • Tebrik ederim

• ama ben inanmıyorum pek tamam detay yakalayan bir test güvenilirliği var elbette ama dahi dedikleri insanların basit problemlerde bile zorlandığını gördüm ha zeki oldukları için basiti yapamazlar denilmesin buna bu bambaşka bir olay sadece testin karar vermediğini düşünüyorm :)

• Dahi: 130 - 144!
    O_o galiba bir dahiyle karşı karşıyayız. Önümüzü ilikleyelim de öyle konuşmaya başlayalım :) Öncelikle beyniniz çok büyük. Çoğu kişinin anlamadığı konuları, çözemediği problemleri, (ki sadece bilim veya ders anlamında söylemiyoruz bunu, buna sosyal hayattaki meseleler de dahil!) siz ufak bir göz gezdirmeyle anlayabilirsiniz. Ve her şeyden önemlisi, bu, Allah vergisi. Kafanız çok güzel kısaca, güle güle kullanın :)

0|0
    0|0
  • kel aynağı ve 10u yaptım çıktım sıkıldım mk :D

0|0
    0|0
  • ortalamanın üstü :D vayy be analar ne einsteinler doğuruyor :D

0|0
    0|0
  • Ben seçilmem seçerim

0|0
    0|0
  • Zeka seviyesinin bilimsel testlerle değil, hayattaki içgüdüsel davranışlarla belirlendiğine inanırım ve IQ Testi yaptıran herkesin bir kendine güven problemi olduğunu düşünüyorum. O yüzden hayatım boyunca hiç yapmadım..(evet -1 leri alabilirim.)

1|2
    0|3
  • iqlar uzun suruyor bu nedenle almayayım

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 9

• 0|1
    0|0
    O_o galiba bir dahiyle karşı karşıyayız. Önümüzü ilikleyelim de öyle konuşmaya başlayalım :) Öncelikle beyniniz çok büyük. Çoğu kişinin anlamadığı konuları, çözemediği problemleri, (ki sadece bilim veya ders anlamında söylemiyoruz bunu, buna sosyal hayattaki meseleler de dahil!) siz ufak bir göz gezdirmeyle anlayabilirsiniz. Ve her şeyden önemlisi, bu, Allah vergisi. Kafanız çok güzel kısaca, güle güle kullanın :)

0|0
    0|0
  • 130-144 :D

0|1
    0|0

0|1
    0|0
  • bu neya karizmam çizildi resmen
    https://hizliresim.com/8bN7PQ

0|0
    0|0
  • Yemin ediyorum matematik sorularını görünce bıraktım 😂

0|0
    0|0
  • gerçek IQ testini linklerde bulamazsın gardaşş :D

0|0
    0|0
  • Bu testlerde herkes einstainse bu kadar aptal insan nerede yaşıyo?

0|0
    0|0
  • Oldum olası haz etmem bu ıq testlerinden.

0|0
    0|1
Yükleniyor...