Kapat

Kitap Okumak Ve Film İzlemek Sizce Hobi Midir?

Bazıları Hobilerin Ne Dendiğinde Kitap Okumak ya da Siemaya Gitmek Gibi Şeyler Söylüyor.

Peki Kuranın İlk Ayeti Oku İken Ve Bu Ayetin Anlamı Okula Git Okul Kitapları Yerine Biligiyi Kültürü Her Daim Okuyarak Öğren Anlamı Taşırken Nasıl Kitap Okumak Hobi Olabilir Ki.

Sizce Bu İkisi Özelliklede Kitap Okumak Hobimidir Bence Değil Ama Sizlere Sormak İstedim

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• hobi bence

0|0
    0|0
    • o zaman sokakta yürürken bir yazı okuduğunda da o senin için hobi olur

En İyi Erkek Görüşü

• Kitap okumak hobi değil bir sanat, bir aşk, bir tutku, vazgeçilmez... Sonunu toparlayamadım.

0|0
    0|0
    • benim istediğim cevabı verdin teşekkür ederim

• sanırım edebi kitaplara ihtiyacın var

• Galiba öyle.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• Severek yaptığın bir şeyi hobi olarak gördüğüm için evet kitap okumak hobidir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Hobiler mecburiyetten yaptığın şeyler değildir, kendini eylendirmek, Güzel vakit geçirmektir. İşe gitmek, Su içmek nefes Almak, okula gitmek, uyumak Wc ye gitmek bunlar hobi değildir.

Ben Film ve dizi izliyorum buda benim hobim hemide her gece izliyorum. Gündüz iş den dolayı zman bulamıyorum. Ayrıca izlediğim Film ve Dizileride Arşivde topluyorum.

Sokakta yürürken okuduğum yazılar benim için hobi değildir çünkü Zevk almıyorum. Hobiler Görecelidir. Ama o iş senin için hobi olabilir.

0|0
    0|0
  • hobi hobi

0|0
    0|0
Yükleniyor...