90lardan unutulmayanlar?

birçoğumuzun çocukluk yıllarını geçirdiği 90lardan neler hatırlıyosunuz? film,müzik,reklam,yiyecek içecek oyuncak herşey dahil.. benim patlayan şeker ve kağıt sabun :) ha bi de push pop diye bi şeker vardı kapaklı kalem şeklinde alttan itince şeker kısmı çıkan..sizinkiler?

0|0
120

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

• Müzik- http://www.youtube.com/watch?v=gaM1AfLEgwg

Yiyecek- link

Çizgi film- Ninja Kaplumbağalar

Aktivite- Gazetelerden kupon biriktirerek ev eşyası almak :)

1|0
    0|0
  • Power Rangers

Susam Sokağı

Kara Şimşek (Dark Knight)

Leblebi Tozu

Yumiyum :D

ABC Krakerleri

Taso, Gazoz Kapağı, Sporcu

Hakan Peker

Zafer Peker :)

Bendeniz

Soner Arıca

Barış Manço (Adam olacak çocuk, 7 den 77 ye)

Show Tv nin ruh hastası eden jenerik müziği :D

neyse şimdilik bu kadar yeter :D kopar giderim ben yoksa :D

1|0
    0|0
  • 88 de ilkokula başlamıştım eyy gidi günler eyy :)

ağaç kakan woddy

hayat ağacı

yalan rüzgarı

0,25 kuruşa sakız

lastik ayakkabı

2 sınıflı bir ilkokul maceram 1,2,3. sınıflar birarada 4,5 inci sınıflar bir arada

he man

voltran

bizimkiler

hayatımız tv imiş ya la :DDD

1|0
    0|0
    • sakız dedin de acaba biliyomusun bi sakız vardı yanında bi kutudan mavi küçük bebekler çıkıyodu tamamen plastikten, saçını kafasına monte eediyodun kıyafetleri de yanında yapıştırma olarak veriliyodu

• hatırlar gibiyim ama tam anımsayamadım malum yaşlılık :)

• demet sağıroğlu arnavut kaldırımı ;) elma şekeri tasolar oyun hamurları atari salonları taş vurmaca oynama vs vilyon mu neydi adı bide sakız vardı kalem gibi ince falan filan :)

0|0
    0|0
  • Taso, bilye, sporcu kağıtları ondan sonra leblebi tozları vardı ve arkadaşlarla sürekli yaptığımız poşet ve uçurma uçurmak vardı çocukluk iyiydi be ;-)

1|0
    0|0
  • şarkılardan

orhan atasoy - gemiler

ahmet - ah canım

cem ali - duymak istiyorum

daha bi sürü varda

reklam olarak yapkredinin tık tık eyi günler

çitoz çerezza tombi şimdi vitaminliii

ninja kaplumaba ve jurasics park furyası ile başlıyan dinazor oyunlakçarı gibi

1|0
    0|0
  • Misket :D Beybladelerimiz vardı. Çarpıştırırdık kimin ki daha uzun süre dönüyor diye. Su tabancaları ve altıpatlarımız vardı. Ağaçlara dalıp erikleri sömürür sonra da tabana kuvvet kaçardık. Peşimize köpekleri takar gezerdik. Ne mutlu günlerdi :D

1|0
    0|0
  • 90 lar hımm..90 ların kitabını yazarım yazmasınada beni en çok sarsan HAYAT AĞACI dizisiydi ve küçüklüğümün o sarı saçlı kırmızı dudaklı aşkı komiserin mysteres ın sevgilisi sam ah ahh..

1|0
    0|0
  • en çok hey corc versene borç onu hatırlıyorum.

1|0
    0|0
    • evett bi ara bu feci takılmıştı dilimize sınıfta brbirimize söyler dururduk :)

• annemin beni sobanın basında leğende yıkaması sular aşağı ekrem yukarı derdi bide anacım ne günlerdi bee

1|0
    0|0
  • Yumiyum, cino, çokomel, leblebi tozu, meybuz, mantar tabancası, lastik atan tabanca, torpil kızkaçıran, susam sokagı, çelik çomak, kör ebe, kızlarla evcilik oyunu, daha neler neler, kim ne derse desin 90 larda çocuklugunu yaşayanlar çok şanslı

1|0
    0|0
  • süper baba dıyorum baskada bırsey demıyorum

1|0
    0|0
    • ruhsar vardı bi de yaa :) bi ara hafta içi hergün yayınlanmaya başlamıştı bu haberi duyunca tüm sınıf halay çekmiştik sevinçten :D

• cem davranın muthıs oyunculugu demı.o adamda televızyondan uzaklastı.halbukı oyunculugu ıyıydı baya

• cidden öyle

• 90lar için bana biraz küçüksün gibi geldi :/

0|0
    0|0
  • hakan peker,mustafa sandal :)

1|0
    0|0
  • toz leblebi pokemon

1|0
    0|0
  • ya o push pop dan az mı sen ne biçim erkeksin sorularına maruz kaldım ruj muj geyikleri neyse ben cevabıma geçeyim

şu kamyonlu bonibonlar cinolar tombiler birde Fifa 98 :(

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Yok ben daha bugün aksam yemene ne yedim hatirlamiyorum taaa 90larimi hatirliycam?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...