Yazdığım ki̇tabi hangi̇ yayın evi̇ne göndermeli̇yi̇m?

Gizli Üye
Merhaba Kızlar Soruyor. Com üyeleri :)

Wattpad'de yazdığım iki tane hikaye var. Hikayelerim hakkında güzel yorumlar alıyorum sürekli. Hiç kötü yorum almadım ama biri 10.000'nde diğeri de 24.000'de uzun zamandır sayıklıyor. Devamlı olan okuyucularım okuyor ama yeni okuyucu gelmiyor. Çünkü wattpad de ki her okuyucu genel de zaten okunuş hikayeleri okuyor. Yabancı , Kötü Çocuk , Solucan , Benimle Yan vb. Benimki de olduğu yerde sayıklıyor. Buna da şükür tabi ama kitabın çıkmasını istiyorum. Yazar olmayı çok istiyorum. Yazdıklarımın sayfalarda görmeyi çok istiyorum. Kendime de güveniyorum. Annem edebiyat öğretmeni ve çok kitap okuyan biri , babam da yazık kurallarını çok iyi bilen ve oda çok kitap okuyan biri. Yani kitap düzenlemem de bana yardımcı olabilirler ama taktir edersiniz ki çok büyük yayın evleri Ephasus , Epsilon , Müptela , Fenomen gibi yayın evleri 2M aşmamış hiç bir hikayeyi kabul etmiyorlar.

Benim amacım para kazanmak kesinlikle değil. Sadece yazar olabilmek. O yüzden ücretsiz basan bir yayın evi ya da bütçemi çok zorlamayacak bir yayın evi söylerseniz sevinirim. Böyle küçük çaplı. Yani ilk adımımı atmamı sağlayabilecek. Bir de böyle sıcak kanlı olurlarsa güzel ilgelinirlerse ilgili olursa çok iyi olur. Yani bildiğiniz varsa bana söyleyebilirseniz.

Hepinize iyi akşamlar :)
Güncellemeler
+1 yıl
GÜZEL YORUM YAPAN sevgili arkadaşlar hepinize teşekkür ediyorum. Sorduğum soru da hatalarımı bulup YETENEĞİN YOK-YAZAR OLMA diyen arkadaşlar da büyük bir ah aldılar. Öbür Dünya'da iki elim yakalarındadır. Zaten onlar için değil okuyucularım için yazar olacağım. Hayallerim için de sonuna kadar savaşırım! Ucuz bir yayın evi bulduk Ankara'da. Yani kitabı çıkartıyorum. :) Bana yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim. Gece yatmadan önce sizler için dua okuyacağım. :) Herşey gönlünüzce olur umarım.
Güncellemeler
+1 yıl
Arkadaşlar biliyorum bazılarınız beni sorduğum soruya göre yargılayıp '' İmla hataların var '' diyor. Ama ben henüz 17 yaşındayım ve annemin karnından Edebiyatçı olarak doğmadım. Sizlerden sorumu düzgün okumanızı rica ediyorum. Annem ve Babam bana yardımcı olabilecek bu konuda. Hem yayın evlerinde Editör var. Bazılarınız da wattpad den kitap çıkarmaya karşı. Buna katılmıyorum ! Saçma hikayeler olsa da kitap olmayı hakkeden hikayelerde var. Benim ki olmalı demiyorum. Örnek veriyorum sadece.
Yazdığım ki̇tabi hangi̇ yayın evi̇ne göndermeli̇yi̇m?