Milli mücadeleye davet afişi.

selam arkadaşlar inklap dersi performans ödevim:halkı milli mücadeleye davet eden bir afiş hazırlamak.Bana bununla ilgili slogan veya fikir bulursanız sevinirim.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 6

• maalesef bu işlerden anlamam fakat deviantart.com a bir göz at

• Dikkat et de Ergenekon'dan içeri almasınlariyisimi AKP'nin seçim afişlerini kullan öbür türlü hapse atarlar benden söylemesi ::P

• benden hep siyasi mjlar cıkar yani işine yaramaz ancak şöyle bi iyilik yapabilirim link bu linkde gecmişe ait afişler sloganlar bulabilirsin hemde cok eskiye ait eee biraz kopya cekmenin kimseye zararı dokunmaz :))

• herkes ülkesi için ölmekten söz eder, peki kaçınız ülkeniz için can alabilirsiniz... Bertrand Russell

• Mmmm hic birsey okumadim saadece milli mücadele gördümGazeteci hasandan: yaa devlet başa yaa kuzgun leşe!bu yurt herzaman türkündür ve türkün olacak bu sözü anlamayanlar kahrolacakmmm sen mucadele ettirmek istiyorsan bi mehter marsini ac bakalim

• Kesinlikle milli mücadeleye davet fişi yapmalıyız.Forever pompa!Sen iste her şeyi yaparım. Allahım nolur Photoshop olmasın :(

• Birsey anlamadim laa ben ?

• Öncekileri Göster
    • hhaayy görende seni bired pit zannedcek tipini siktimin şam şeytanı.

• Abov hatun zeyna çıktı.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...