Biscolata reklemı hakkında ne düşünüyorsunuz?

biscolata reklamında kadın değil erkekler ön planda..normalde çoğu reklemda kadın ve kadın vücudu ön plandayken bu reklemda erkeklerin olması hoşuma gitti ( erkekler değil reklemın erkeklerle çevirilmesi :)) siz ne düşünüyorsunuz..bazı reklemlarda kadın vücudu fazlasıyla teşhir edildi çünkü.

Güncellemeler:
reklmedaki yakışıklılardan değilde reklamdan bahsetsek :) yani kadının yerini artık erkekler almaya başladı sanki.. kadınların teşhir edilmesinden rahatsız olacak duruma gelmiştik o açıdan çok iyi oldu dimi

0|0
23|7

En İyi Kız Görüşü

• Tebrik ediyorum ben bu reklam fikrini ortaya atan zihniyeti, şirketi, firmayı, her şeyi.

Ben okuduğum bölüm gereği reklamları hep takip ederim. Ne vurgulanmış, hedef kitlesi kim, bütçesi ne kadar, mesajı ne kadar doğru iletiyor, alıcı hedef kitleye ulaşıldı mı? vs.

Çoğu reklam filmi dikkat çekebilmek için cinselliği ön plana çıkartıyor. Bu bir gerçek. Ama hep erkekler düşünülüyor. Hep kalçalar, göğüsler, dans eden kızlar, havuzdan çıkan kızlar, su damlacıkları orasından burasından süzünlen kızlar, kızlarda kızlar... Biscolata reklamının bu konuda farklılığını çok sevdim. İzlemesi çok hoş :) Erkeklerin bazen ekrana hayran hayran bakmasını daha iyi anladım. Reklam müziğini duyunca kafamı televizyona çevirmem bir oluyor :)

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Vay arkadaş yorumlara baktım da... Bu yorumlar erkeklerden gelse ne abazalığımız kalırdı ne sapıklığımız =)

1|3
    0|0
    • ne alaka abazalıkla adamlara gıdıp salça mı olduk begenımızı dıle getırdık

• +1 Youtube da yorumlar çok fena ordaki yorumlara göre bu dediğin doğru.

• bence çok normal ve güzel bir reklam olmuş hem kadın fantezilerini de öğrenmiş oluyor yeni nesil. Gerçi çikolatanın kendisi kadınlar için bir fetiş objesi desek yalan olmaz. Hedef kitleye göre reklam tam yerinde olmuş.

0|0
    0|0
  • gidip bakkaldan biscolata almam bir daha, yiyen top olsun

0|0
    0|0
    • yahu kızlarda bizim gibi emmeli banyo gömmeli mutfakmış yahu:DD

• ben o reklam sayesinde insan bedeninin nasıl adi bir şekilde reklamlaraa malzeme yapıldığını daha iyi anladım.bayanların bedeninin gösterilmesi eminim ki birçok bayanı rahatsız ediyordur ben bu reklamı izleyince bunu daha iyi anladım.hakketen iğrendim reklamdan :)

1|0
    0|0
    • Erkeklerin bedeni görülmeden bunu anlayamamış olman garip...

• çok şükür hiç farkında olmayıpta farkında olma evresine geçmiş olan biri değilim.Bayanların cinsel obje olarak kullanılmasının farkındaydım hep ama bu reklamlarla daha farklı boyut kazandı bakış açım.sonuçta başına gelmeden daha iyi anlayamıyosun olayları

• farklı bi yaklaşım hiç böyle konular aklıma gelmez di+1

0|0
    0|0
  • kızların izlerken nutella kıvamına geldiği bi reklam=) bence basarılı ;)

2|0
    0|0
  • ahh ahh son 5 sn süper :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 22

• o reklam fena ya:))) link

4|2
    0|0
  • Acayip şeyler düşünüyorum :P

Şapşal bir gülümse kaplıyor suratımı izlerken..

İyi oldu bu iyi.. :P

2|2
    0|0
  • yakışıklıları ham yapasım geliyor. cennete gitmek gibi birşey.

3|2
    0|0
  • harika olmuş gözümüz gönlümüz açılıyo

3|2
    0|0
  • güncellemeye cevap: eee hep kadın vücüdlarını mı izlicez. birazda bizim gözümüz gönlümüz açılsın ;)

erkeklerin kendilerine gelmesi için gereken bir yapımdı...

2|2
    0|0
  • Yakışıklılardan nasıl bahsetmiyelim ?

O hamur yoğurun dehşet yakışıklı insandan o göz kırpan vahşiden.. Nasıl hepsi birer aslan parçası hepsi.

2|2
    0|1
  • off diyorum :D

3|2
    0|0
  • zevkle izliyorum

3|2
    0|0

• Alllahhh dıyorum , baklava reklamı bısküvet değil :)))))

Günde 3 kere yemeklerden önce iznelesı reklam

2|1
    0|0
  • bence degisen bisey yok, bu reklamda da erkekler teshir edilmis (:

o reklamda normal bir tip göremedim ben hepsi spor salonundan kacmis gibiler

teshirsiz reklam link

1|0
    0|0
    • asdfghj açmaz olaydım.. Vay ben başımı nerelere vursam a dostlar. Gittimi şimdi şu tipler aslına.

Kaçık maçık oralara dokunma. Adamlar yakışıklılık boyutunu aşıp başka bir boyuta geçmişler. Nasıl bir yaratık bunlar. Gözlerim kamaştı. Hamur yoğuran ellerine link asdfghjk

Neyse abarttım:D

• hahahahhahha isinlanmis hepsi (:

• bence süper özellikle erkekleri süper ötesi :D:D

2|2
    0|0
  • cok seksıler net:)

2|2
    0|0
  • bu reklamı yapanları tebrik ediyorum :D:D çok başarılı :D:D içim eriyo izlerken hahahahaha

2|2
    0|0
    • güncelleme: valla hep kadınlar mı göz önünde olacak. biraz da erkekler göz önünde olsun. böyle bi değişimi kadın erkek eşitliğine giden yolda ilerleme olarak değerlendirebiliriz :)

• benim hoşuma gitti. hep kadınlar teşhir ediliyordu, birazda erkekler edilsin :)

2|2
    0|0
  • Oldukça seksiler. Fazlasıyla hem de.

2|2
    0|0
  • Bayılıyorum o reklama... :)))

bir de eti negro reklamı var. o da favorim: link

1|1
    0|0
  • benim ilgimi çekmiyo açıkçası kas yığını tiplerin çıplak sergilenmesi. ben şahsen tanıdıkça aşık olan biriyim sadece kas yığını gibi geliyo gözüme. erkekler görselliğe daha düşkün olduğu için bu kdr zaman kadınlar sergilenmiş..

0|1
    1|2
  • en sevdıgım dızının ortasını bolse bıle ıyıkı diziyi böldüler dedıgım tek reklam :=)

0|1
    0|0
  • huf. diyorum baska da birsey demiyorum.

0|0
    0|0
  • :D evet evet iyi oldu çikolata ve erkek :D kadınların hayatındaki en önemli iki şey :D

1|2
    0|0
  • çok güzel bir tespit bencede cok iyi olmus bizimkide göz neticede arada düzgün bişeyler görmek istiyor erkeklerinki can da bizimki patlıcanmı :))

2|2
    0|0
  • o hamuru yuğuran yok muuuuuuuuuuuuu ahh ahhhh hamuru bırak beni yuğur diyesim geliyo

3|4
    0|0
Yükleniyor...