İnsan sürati çizince benzetemiyorum

6. Siniftan bu yana hep resim cizdim ve kendimi gelistirdim, allaha sukurki bana resim cizme kabiliyeti vermis. Bu sene guzel sanatlar fakultesi yetenek sinavlarinada calistigim icin kendimi baya gelistirme firsatim oldu. Soyleki hemen her turlu cismi ortami objeyi mekani cok gercekci sekilde ve benzeterek cizebiliyorum ama insan yuzunu cizemiyorum. Resim hocamada soyledim bunu ve dediki zaten portre cizmek en zorudur, ben guzel sanatlar fakultesinde 4. senemin sonunda portre egitimi aldim dedi. Hatta bir portreyi alip kagidi ustune koyup ustunden gecsem bile benzetemezmisim. Insan cizip o kisiye benzetmeyi cok istiyorum ozellikle kiz arkadaslarimi cizmeyi. Ne onerirsiniz resim cizebilen gercekci cizen birileri bana yardimci olabilirmi acaba. Yasim 18

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• kardesim bende portre cizemiyorum ama yardımcı olabilecegim bi arkım var buradan :)

0|0
    0|0
    • Ona sorup ogrenebilirsen banada anlatirsin ne tavsiyede bulundugunu :)

• link ekle konusun :) facede görürsem söylerim ona :)

Kızlar Ne Diyor 1

• resmini çek panpa. daha az uğraşlı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Karikatür çizmeye çalış... birde çıplak vücut çizmeye çalış surat çizmenin en zor yeri oranları oturtmaktır. Bende kara kalem çalışıyorum ve surat da çok zorlanıyordum. Nü resim ve karikatür çizerek toparladım.

0|0
    0|0
  • Kareleme yöntemini yapıyormusun? Partrede sakat iş gözün az bi yerini yamuk yapsan bile adamın tipi kayıyor zaten :S

0|0
    0|0
Yükleniyor...