Aşk filmlerinin hayatımızdaki önemi nedir?

Aşk filmlerine çok meraklıyız çünkü bizi zaman zaman ümitsizliğe, kuruntulara, endişelere, korkulara, acı çekmeye ve yenilgiye sürükleyen bu hissin bir anlamı olduğunu tekrar tekrar görmemiz gerek. Beyazperdede bu duygu her zaman daha basit görünür ve bu basitlik bizi içine girdiğimiz açmazlardan biraz olsun çıkarır.
Peki sizin için aşk filmlerinin hayatınızdaki yeri nedir?

Aşk filmlerinin hayatımızdaki önemi nedir?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• aşk fikmlerini , bir depresif negaitf psikoloji halinde izleyip bundan kendimi olumsuz etkiyemeye yer vermiyorum , ama bu tür filmlerinde olması gerekir hayatımızda ben güzel ve pozitif bir ortamda , aşkın sevginin en güzel hallerinde bu tür filmlerin hem güzel mutluluk vereceğini hemde biraz etkisinin tatlı bir iz bırkacağının kanaatindeyim..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Izlemiyorum ama bence hayatta bu kadar basit değil hiç birşey sadece kendini bişeye inandırmak istersin ve film vesile olur 😉

0|0
    0|0
  • Forrest gump aşk filmine girmiyor daha çok dram.

0|0
    0|0
  • Yersiz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Güzel işlendikten sonra her konuda filmi severim üstelik Titanic yıllarca gişe rekorunu elinde tuttuysa çoğu insan aşk filmlerini seviyor demektir. Benim de favori 2 aşk filmim Titanic ve Devdas

1|0
    0|0
  • Sinir bozucular çok fazla duygu ve mucize veya tesadüf içerikli oysaki gerçek hayatla alakası yok izlerken bir anlık duygusallık yaşıyoruz kabul ama gerçek hayata döndüğümüzde boşlukta hissediriyor işte bu yüzden aşk filmlerini sevmem

1|0
    0|0
  • sil bastan neyle alakalı biliyo musun

0|0
    0|0
  • Aşk filmlerinden, romanlarından hiç hoşlanmıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...