Şiir mi Sizin İçin Önemli Yoksa Onu Yazan Şair mi?

bir şiir okudunuz ve hoşunuza gitti. şimdi o okuduğunuz şiir mi sizin için önemli yoksa onu yazan şair mi?

• Şair
    44% (15)53% (10)47% (25)Oy Ver
  • Şiir
    56% (19)47% (9)53% (28)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
11|10

En İyi Kız Görüşü

• Siir onemli duygusu beni baska yerlerr götürmeli anlami derin olmali betimleyici olmali iste o zaman tadinfan yenmez helede yaninda turk kahvem varsa :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• İkisi de önemli tabiki ama insanın içine dokunan şiirler

0|1
    0|0
  • ama o güzel şiirler olmadan da o değerli şairleri hiç tanımayacaktık

0|0
    0|0
  • Yazıya dökülen şeyler anlamlıdır ve onlara ruhunu veren kişiyi de anlamak çok daha anlamlıdır

0|0
    0|0
  • O birkac sevdigim siirdense , sairine o siiri yazdiran nedenler daha cok ilgimi cekmistir hep. Ornegin Nazim Hikmet. Siirlerini cok severim ama benim icin Nazim ve hayati daha degerlidir.

0|0
    0|0
  • Hissettirdikleri önemlidir

0|0
    0|0
  • Çok az insan bir şeyin yapanını merak eder. Bugün kime sorsanız dostoywski'yi tanır; ama çok az insan onun hakkında bilgi sahibidir. O yüzden insanlar sonuçla ilgilidir.

0|0
    0|0
  • Şair ne yaşadıda böyle düşünüyor diye merak edip onu araştırırım. Ondan şair daha önemlidir.

0|0
    0|0
  • Önce şiir daha sonra sair

0|0
    0|0
  • Siir onemli ama kesin sair ede bakarim

0|0
    0|0
  • Bir şiiri beğendiysem eğer o Şairi de, neden yazıldığını da araştırırm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• şiir önemli benim için şair kim yazdıysa yazmış bakarım kim yazmış diye ama sonuçta şiir önemli

0|1
    0|0
  • ŞAİR eğer o yazdığı şiirde duyguyu bana geçirmişse ŞAİR önemli
    ama duyguyu geçirmemişse şiirde önemli değildir..

0|0
    0|0
  • Şiir daha önemli...

0|0
    0|0
  • Şiire ilham kaynağı olan insanlar önemli.

0|0
    0|0
  • Şair eni sonu ölümlü bir varlık. Ama kalıcı bir şiir sairinden daha önemli. Tabi şairin kişiliğini de merak ederim. Yazdıklarıyla ne derece bütün, yazdığı gibi mi yaşamış yoksa özleyip de beceremediği kişiliği mi anlatmış... Siirlerindekini kişiliğine yatsitmayan sairleri sevmem, okumam da. Ama her şeyden önce tabi ki şiir daha kıymetli.

0|0
    0|0
  • Yazdığı kağıt daha önemli benim için, parşömene yazsa mesela daha etkili olur.

0|0
    0|0
  • Emeğe saygı bizzat amatör şekilde şairim bazı kızlar şairi araştırım demiş ne yaşamış da yazmış derken gerçekten insan helede aşk acısı çeken delikanlılar işte o zaman her türlü şey çıkar insandan gerek şiir gerek sevgi gerek kelimelerdeki tekdüzelik gerekde şiir oluşunca ben neymişim derken kendine bir kez daha güvenmesi BENLE aynı fikirde olanlar TEŞEKKÜRLER

0|0
    0|0
  • Şiir tabikide

0|0
    0|0
  • şiir daha önemli

0|0
    0|0
  • Şiir önemli.

0|0
    0|0
Yükleniyor...