Sizce bu böcek bana poz mu verdi?

Böcekler çirkin ve tuhaf yaratıklardır. Bazıları da cidden tehlikelidir. Tabii ki, böceklere göre de biz tehlikeliyiz. Çünkü biz orada olduklarını biliriz ve böcekleri tehlikeli kabul ederek zımbalarız.

Şimdi yakınlaştırılmış fotoğraf makinası ile farklı bir kelebeği yakından çekme fırsatı buldum. Bazıları Hd görüntü, bazıları hafif bulanık olabilir.

Aşağıdaki fotoğraflarda yine bir böceğin hayatında bakıştır.

Sizce bu böcek bana poz mu verdi?
Ne kadar küçük değil mi? Ama zararsız!

Artık ünlü bir böcek ve yakında oscar ödülü alabilir. Yakınlaştıkça çirkinleşiyor. Ürkütücü oluyor.

Alttan bir görünüşü, boyutlandırılmış bir resim, inanılmaz küçük diyebilirim.

Kanatları çok güzel, bedenini sarıyor. Zarif bir kelebek!

Kafadan bir görünüşü, seni tipsiz seni! Uyanık seni, ünlü oldun hala sızlanıyorsun.

Sizce nasıl olmuş?

Güncellemeler:
Evet, sanırım bir bilgi yanlışı yapıldı. Hemen düzeltiyorum. Bu böceğin adı kelebek değil. Adı Ağaç Güvesiyniş. Koyu Yeşil ve Koyu Sarı karışımı bir güve böceğiymiş.

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• Çılgın kelebek özgüradamlari coşturuyor.

1|0
    0|0
    • Wowwww, harikasın, Dostum. Burada duyduğum en süper laf oldu. İnanılmaz bir böcek adam gibi hissediyorum kendimi artık :D

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 11

• Evet arkadaşım bu kelebek değil bir çeşit güve. Bunların kocaman kurtlu kanatlilarinın hastasıydim bir aralar. Evet böylede bir manyağım

0|0
    0|0
  • Ne tür bir sanattır bu! Acayip resimler yakalamışsın. Yakından mı çekiyorsun nedir? Ben korkarım beeee.. Deli yürek misin nesin?

0|0
    0|0
  • Neyin kafası bu

0|0
    0|0
  • National Geographic lik resimler :D

0|0
    0|0
  • Delilk bu tek deli ben zannediyordum ama başka delilerde var bu sitede adam böceği çekmiş aga. bu neyin kafasıdır hoşuma gitti ama. böceklerle mi yaşıyorsun hacı :D

0|0
    0|0
  • Güve la bu sjsjja öldürme diye y*vşamış sana sjsjjsjs

0|0
    0|0
  • sen bu böceğe yazmışın kardeşim :D

0|0
    0|0
  • O kelebek dediğin GÜVE...
    zararsız değil zararlı...

0|0
    0|0
    • Teşekkürler, düzelttim.

• O zaman bu bildiğin güve felan değil. bu aşere.. o tişörtü giyemiyorum artık, delik deşik ya huylanıyorum. Üstümde geziyorlarmış gibi hissediyorum.

• çöpe atıcan yenisini alıcan

• bu bildiğin güve...

0|0
    0|0
  • Şeytan boş kalinca yavrusunu sikermiş, aylak bakkal da tasaklarini tartarmis

0|0
    0|0
  • yakışıklı naber

0|0
    0|0
Yükleniyor...