Eyvah Eyvah! filmleri neden beğenildi sizce?

Eyvah Eyvah 1 ve 2, bence ikisi de çok güzel filmlerdi.

Sizce bu filmler neden beğenildi?

Bence çok samimi filmlerdi ve Ata Demirer karakteri çok iyi biliyordu. Kendi yazdığı için belki normal denebilir ama bence Türk sinemasında az rastlanan bir durum bu. Bir oyuncunun kendine bir rolü giydirmesi...Yazıp oynaması..Çok güzel bir şey herhalde bir oyuncu için..

Siz beğendiniz mi Eyvah Eyvah filmlerini? Neden beğendiniz neden beğenmediniz?

0|0
12|10

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Gülmek için bel altı muhabbetlere ihtiyacımız olmadığını gösteren bir film olduğu için sevildi .

1|0
    0|0
  • samimi doğal, kaplama tipler yok, geren yok, yapış yapış ağdalı büyük laflar yok.güzel

0|0
    0|0
  • Espri yapmaya çalışmamışlar durum komedisine ağırlık vermişler bu yüzden sevildi bence. Ege şivesi zaten yüzde gülümse oluşturan birşey, bunu da güzel kullanıyor Ata Demirer. Doğal ve içten olması da ayrı bir etken tabi.

İlkini daha çok beğenmiştim ben.

0|0
    0|0
  • samimi bi filmdi.ege şivesi zaten kendi çapında sempati yaratıyo insanda

0|0
    0|0
  • 1. si fena değildi 2.si çok da sarmadı beni.

0|0
    0|0
  • fragmanını izledim filmi izlemeye hiç niyetim kalmadı :(

0|1
    0|0
  • İlk filmine gitmiştim.. 2. Filmin fragmanına bakmaya bile gerek duymadım..

0|0
    0|0
  • Ben begenmedim normal bur film iste fazla komik degildi

0|0
    0|0
  • küfürr yokkk :D

0|0
    0|0
  • Doğal, samimi ve halktan insanlar gibi oynadılar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• çok komik değildi bizim milletimiz gülmeye yer arıyor zaten sinemada izlemiştim nasıl gülüyorlar neyi komik buluyorlr anlamadım

0|0
    0|0
  • Recebiye filmlerine filan karşıyım. Yani karşıyım derken dozunun çok aşıldığını düşünüyorum. O kategoride en samimisi, komiği, en izlenebilinirliği, en dozunda olan Eyvah Eyvahtı. Ata Demirer iyi bir gözlemci bence. Bunu da filmine yansıttı.

0|0
    0|0
  • oyuncu kadrosuyla da alakalı demet akbağ müthiş bi oyuncu ee ata demirelde hem kadroyu hm seneryoyu bu kadar özenli seçtiyse bu işten güzel bişi çıkmaması mümkün degil.ben o karakteri atadan başka kimsenin bu kadar içten canlandıracagına inanmıyorum ege insanın samimiyeti içtenligi bi kez daha ortaya çıkıyoo işte:)) şivemizz yetiverir garii

0|0
    0|0
  • Ben açıkçası o kadar beğenmedim .. Bir tek Ata Demirer i severim filmde de onu sevdim

0|0
    0|0
  • çok beğendim mi hayır ama izlenmeye değerdi

ve evet samimiyet insanları tuttu

0|0
    0|0
  • Samim çünkü.

1|0
    0|0
  • Ata bana çok doğal geliyor , hüseyin bademde saf ve komik bir karakter ben bu nedenle çok sevdim...

0|0
    0|0
  • Cok eglenceli bir filmdi. Cok ictendi. Ben de cok sevdim iki filmi de.

0|0
    0|0
  • begendim çok samimiydi ve komikti :)

0|0
    0|0
  • ben izlemeye gerek duymadım

0|0
    0|0
  • Evet beğendim. Çok komikti :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...