Yaş ilerledikçe Müzik dinlemenin (dinlediklerimizin) hayatımızdaki yeri ve önemi azalıyor mu?

Mesela müzik dinlemek belki hayatımızın lise yıllarında ve 20 li yaşlarda hayatımızın merkezindeyken ve bizim için en önemli eylemken, hayatımızın anlamını kafamızda dinlediğimiz sanatçıların ve grupların, müzik türlerinin üstüne kazımışken, yaş biraz daha ilerleyince sanki aynı heyecan aynı önemseme olmuyor sanki ne dersiniz? müzik dinlemek eskiden başlı başına eylemdi bir köşeye çekilip oturup dinlerdik. şimdi ise başka şeylerle uğraşırken arkada ses olsun diye çalınan seslerden ibaret. gruplara şarkıcılara hayran da olamıyoruz artık... eskiden yeni çıkan şarkıların bestecisinden tut klibin yönetmenine kadar ezberimde tutabiliyordum... şimdi neden böyle? Herşeyin sorumlusu yaşın ilerlemesi mi? yoksa bu zamanın gençleri de mi benim şu anki halim gibi?

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

• belli bir süre sonra artık dinlediğiniz şeylerden daha acı şeyler yaşıyoruz belkide bu yüzden ikinci artık eskisi kadar kaliteli müzik yapılmıyor malesef

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aynen öyle oluyor ben küçükken büyüklerin neden böyle olduğunu düşünüp dururdum şimdi yavaş yavaş anlamaya başlıyorum

1|0
    0|0
    • sanırım yaş ilerleyince insanın hayatındaki en önemli şeyler yer değiştiriyor... müziğin yerini başka şeyler alıyor. iş güç gibi şeyler zorunluluktan yapılan şeyler ama zevk ve eğlence olarak da eskisi kadar tercih edilmiyor galiba müzik :) eğlenceyi başka şeylerde buluyorlar sanırım artık..

• olabilir :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 2

• aynen

1|0
    0|0
  • Kendi adima böyle konusamayacagim. Müzigin hayatimda yeri hep bas köseydi, hala da öyle.

0|0
    0|0
Yükleniyor...