Yetenek ve sanat bursları

müziğe yeteneğim var ama maddi durumumuz fazla iyi değil ben kendimi geliştirmek istiyorum bu konuda yetenek ve sanat bursları varmış maddi durumu yetersiz öğrencileri müzik konusunda geliştirmek için sizce banada verirler mi ?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• verirler tabi insan ayırımı yapmıyor onlar yeteneğe bakıyorlar sadece şansını dene ne kaybedersin ki

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Önce yeteneğini bu tür insanlara kanıtlayabilmen için gerekli bir ortama, böyle bir ortamı bulmak için de çok şansa ihtiyacın var. Farklı dallarda o kadar çok keşfedilmemiş yetenek var ki güzel ülkemde, hepsi de heba olup gidiyor ne yazık ki. Bu konuya öncelikle devletin el atması gerekir.

0|0
    0|0
  • selim ışık'ın eğitim videolarıyla başladım gitar çalmaya ve halk eğitim merkezine gittiğimde her seferinde hocalarla dalga geçiyorum :D eğer bir enstürman çalmak istiyorsan kolay... ama ses sanatçısı yani vokal yapmak istiyorsan kesinlikle eğitim al. çünkü gırtlak en önemli enstürmandır. ona zarar verirsen asla düzelmez.

0|0
    0|0
  • Eğer gitar çalmak istiyorsan internetten Selim Işık gitar derslerini arattır tamamen ücretsiz ve mükemmel bir anlatım

0|1
    0|0
  • İşin zor.

PArasız bir sey olmuyor arkadasımmm

0|0
    1|0
  • halk eğitim kurslarıfalan var oralara gitt.. yönlendirme yaparlar

1|0
    0|0
  • neden vermesinler halk eğitim kursları var giden hangi şehirdesiniz

0|0
    0|0
  • 9 yaşından beri keman çalıyorum yetenek değil mi bu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bağlı bulunduğun belediyeden yardım alabilirsin. bana da yazabilirsin, yardımcı olmaya çalışırım. :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...