Gençliği Rock ve metal dinlemekle geçen ama şimdi istese de gürültülü gelen dinleyemeyen var mı?

eskiden metallica'yı bile hafif müzik olarak gören, hatta metallica nın çaldığı yerde uyuyabilen ben, şimdi U2 yu bile gürültülü buluyorum. rock metal dinlemek istesem de kafam kulaklarım buna izin vermiyor abartılı geliyor sanırım. acaba yaş ilerleyince herkesde mi böyle oluyor? gençliğinde rock metal dinleyenler şimdi neleri kimleri dinliyor? özellikle 80lerde doğan eski nesil metalcilerden yanıt bekliyorum? dinlediğiniz müzik türünde değişme oldu mu?

Güncellemeler:
acaba yaş ilerlemesinden mi? yoksa birşeylere karşı eski öfkem hırsım falan kalmadığı için mi böyle?

0|0
6|4

En İyi Erkek Görüşü

• 30uma 2 ay kaldı. Sabahları lamb of god, gojira, kreator, amonamarth, pantera, arch enemy, death ve unleash 'ten oluşan bir playlistimi dinlemeden pek işe konsantre olamıyorum. Sonra folk muziğe geçiyorum (nordic, celtic ve pagan vs ). Blues dinleyin, jazz dinleyin. Bunlar tatlı gelir güzel gelir.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ayni durumdayiz. Hala hafif türkçe rock dinliyorum. Eskileri duyunca gulumsuyorum ama kafam kaldirmiyor:) jazz blues dinliyorum. Gunluk turkce pop iyi geliyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• :D Hardcore bile soft gelirdi bir zamanlar daha agresif müzikler bulmak için neler neler çektim ben gel zaman git zaman değişti tabi ki hala dinlerim zevkle ama daha softları birde daha düşük ses ile :)

1|0
    0|0
  • Eskiden de öyle şeyler dinlemezdim hala da dinlemem, kafam kuru gürültüyü kaldırmıyor

1|0
    0|0
  • 16 Yaşında Rock - Metal
    18 Yaşından itibaren Psy-Trance
    Yaş oldu 21 Klasik Müzik...
    Bir noktadan sonra kafa kaldırmıyor.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben çok eski nesil metalcilerden değilim ama çok dolu yaşadım. :D Şimdilerde de çoğu zaman tercih etmiyorum, gürültülü geldiğinden değil ama, Gökhan Türkmen dinliyorum ama Cof'a elim gitmiyor artık mesela. :D Tabi istisnai olarak hala playlistimin başını çeken şarkılar yok değil...

1|0
    0|0
  • 12 yaşlarından itibaren tanıştım heavy müzikle 18 yaşıma kadar heavy , glam falan dinledim ama 18 den sonra banada çok ağır gelmeye başladı ve grunge , indie , new wave ve blues dinlemeye başladım artık daha sakin müzik arıyorum bende

1|0
    0|0
  • bende aynen

1|0
    0|0
  • Babam jazz blues new age takılıyor artık tavsiye edilir

0|0
    0|0
  • valla umarım bana hiç gürültülü gelmez. . s. s.

1|0
    0|0
Yükleniyor...