Kendimi geliştirmek istiyorum ne gibi şeyler yapabilirim?

Yeni şeyler yapmak istiyorum bana faydası olacak ne yapabilirim?

Güncellemeler:
Haftada iki kitap bitiriyorum. Ben kurs olabilir ya da başka bir şey önerisi olan varsa

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

• Madem kitap okuma aliskanligin var, o zaman hizli okuma kursuna git. 1 kitap okudugun surede 5-6 kitap okmak istemezmisin 😊

0|0
    0|0
    • Gittim zaten hafta iki kitap bitiyor

• Dikkat etmedim

• Ben mega hafizanin, hizli okuma kursuna gittim. Kurs bitiminde okuma hzim gene 400 civarindaydi yaklasik 2 ay ilgilenmedim, hizim 200 e kadar dustu. Son 20 gundur tekrardan basladim egzersizlere iste yavas yavas 400 e cikti geri. Gittigim kursun egitim seti haricinde birde Cemal Kondu'nun "Anlayarak hizli okuma ve ogrenme" kitabindaki egzersizleride yapiyorum. Bence sende alip calis istersen, cok etkiliyor.

En İyi Kız Görüşü

• Spor ve Kitap derim ben Birde kendine bak giyimine tarzına vs Diksiyonuna konuşmana daha özen göster hobiler edinebilirsin sevdiğin konularda geliştir kendini

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Kitap oku bol bol veya spor yap.

0|0
    0|0
  • KİTAP okuyabilirsin anlamak için
    FİLM izleyebilirsin yaşamak için..

0|0
    0|0
  • Kişisel gelişim, diksiyon ya da neye ilgiliysen ona göre kurslara gidebilirsin, istersen halk eğitim kurs listesine bak belki sana uygun kurs vardır. Spor yapabilirsin, araştırma yapabilirsin, kuran dua ayet vs ezberlemeye çalışabilirsin, eksik olduğun dersler varsa hazır zamanın da var bu dersleri çalışabilirsin. Günlük ya da hayatını yazabilirsin. Bu örnekler çoğaltılabilir senin hobilerine göre seçim yapabilirsin

0|0
    0|0
  • kitap okuyabilirsin ne yönden geliştirmek istediğine bağlı

0|0
    0|0
  • ileride yapmak istediğin işle ilgili kendine yatırım yapabilirsin. O alanda sertifika programları vardır onlara başvurabilirsin. En önemlisi de iyi bir yabancı dil öğren.

0|0
    0|0
  • Kendini hangi konuda geliştirmek istiyosun? Kişisel gelişim mi?

0|0
    0|0
  • Yüzme kursuna yazıl tam zamanı

0|0
    0|0
  • Bilgisayar ogren

0|0
    0|0
  • kitap oku her alanda

0|0
    0|0
  • bol bol kitap bol bol okumak

0|0
    0|0
  • dil öğren ben başladım gel sende :)

0|0
    0|0
  • Kitapları okumak için okumuyrosan gelişiyorsundur zaten ;)

0|0
    0|0
  • yüzme öğren

0|0
    0|0
  • Tiyatroya git

0|0
    0|0
  • Bana takil hayatini yasa ☺️

0|0
    0|0
  • ne konuda kendini geliştirmek istiyorsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• onu en iyi bilecek olan sensin canım. bizler değil nerede huzurlu isen ve mutluysn onu yap.

0|0
    0|0
  • araştır öğren, spor yap, düzenli bir spor hayatın olursa daha mutlu yaşarsın göreceksin, sevdiğin bir alan var mı öğren müzik aletlerinden sevdiğini öğren dans kursuna git işe gir, farklı farklı, değişk ortamlara gir bunlar hep kendini geliştirmek için. yani benim önerilerim.

0|0
    0|0
  • sosyal ol kitap oku

0|0
    0|0
  • Kitap okuyun, her turlu tarih kitaplari romanlar vs vs, belgesel isleyinj, faydali filmler seyredin herseyi arastirin. Herseyi okuyun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...