Filmlerde hangi sahneleri seviyorsunuz?

Filmlerin genelde ortalarına doğru müzik eşliğinde kolaj sahneler oluyor. Genellikle romantik komedilerde oluyor bu. Kız ve erkek tanıştılar, ama birbirlerinden nefret ettiler. Ama ilerleyen zamanda nefret aşka dönüşmeye başladı ve bahsettiğim müzik eşliğinde kısa görüntüler ve bir ilişkinin başlangıcı...Ne deniyor bu sahnelere bilmiyorum.

Mutlu eden sahneler...

Bir de araba takip sahnelerini seviyorum özellikle bir şehrin dar sokaklarında birbirini takip eden arabalar...James Bond filmlerinde çok var bunlardan da.

Siz en çok hangi sahneleri seviyorsunuz?

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• iyi kurgulanmıi dövüş sahneleri

ipman- link

danny the dog- link

rocky- link filmde yanlışlıkla kız arkadaşıma yumruk atmıştım,şakalaşırken aniden kumandaya uzanmıştı.offf çok kötüydü)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Her filmde kilit sahne oluyor işte zaten o sahneler filmi film yapıyor .

resident evil afterlife ta 3 metrelik zombinin gelmesiyle başlayan dövüş .

hızlı ve öfkeli 5te Vin Diesel ile Dwayne Johnson ile kavga ettikleri sahne .

0|0
    0|0
  • Diyalogların tavan yaptığı sahneleri hep sevmişimdir. Film neyi anlatmak istiyorsa bu sahnelerde ya alenen ya da bıyık altından anlatır seyirciye.

link

link

Bu sahneler gibi.

0|0
    0|0
  • Genel olarak aksiyon sahneleri sevilir fakat ben filmin hiç bir sahnesini fazla sevmem,bir filmi sevip, sevme memi,filmin tamamını izlemeden anlayamam.

0|0
    0|0
  • sonlara doğru kahraman bir seçim yapmak zorunda kalır. işte tam bu sahnelere bayılıyorum.

bir de korku filmlerinde grup eğlenmektedir. bir anda birine birşeyler olur, müzik değişir. birine daha birşey olur, sonra çığlıklar.

0|0
    0|0
  • Olayın gediğine hareketin kralını koyma sahnesi. Misal Neo'nun metal dedektöründen geçtikten sonra trench coat'un önünü açıp silahları göstermesi.

0|0
    0|0
  • Aksiyonun tavan yaptığı sahnelere bayılırım..

0|0
    0|0
  • fight club ta gökdelenler birer birer patlar ...eleman allahım ben neler neler yaptım der...

0|0
    0|0
  • Soğuk kanlılıkla cinayet veya işkenceyi severim.Yada kanlı bir dövüş veya savaş.

0|0
    0|0
  • İşkence sahnelerine bayılırım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bi anda masum diye bilinen adam tebessüm eder ve ardından birden katil bakışı fırlatır en yakın arkadşı jesse korkar what do you do der ama masum adam bi anda baltayı çıkartır ve hoşurtt diye bi ses çıakr her yer kan olmuştur işde bu sahne

0|0
    0|0
  • yabancı romantik komedi filmlerine girişte gündüz vakti yeşilliklerin üzerinden bi arabaya doğru yaklaşır hızlıca o sırada hareketli bi müzik çalar film yeni başlıyodur o kısmı çok severim hiç bi bilgin yok merakla bekliyosun hani :) o sırada da kolanı açarsın pısss diye bi de patlamış mısırının en tepede olduğu zamandır rahatça alabilirsin :D

0|0
    0|0
  • Boyle aksiyonlu, kameranin nereyi gosterdigi belli olmayan sahneler. Arkadan da muzik. Bir de anlamli bakisma sahneleri olur, ardindan muzik gelir. O sahneler de hos.

0|0
    0|0
  • link bu sahne gibi korku filmlerinde beni korkutan hiçbirşey bulamam genelde ama bu sahne gibi bir sahne olursa beni etkiler

0|0
    0|0
  • Korku filmlerinde katilin işi bitirdikten sonra olay yerinden uzaklaşması. bayılırım. fonda da tırsınç bir müzik falan.

0|0
    0|0
  • şu geldi aklıma.

link

0|0
    0|0
  • plan sahnelerini seviyorum... :)

0|0
    0|0
  • dovus arabalarla yapılan kapısma sahnelerı

0|0
    0|0