Şu havada hangi mekana gitmek isterdiniz?

Şuanda İstanbulda Çok güzel bir kar yağmakta.. Yani Kar yağarken hangi mekanda olmayı isterdiniz?

Şahsen ben Kadıköy şarap evinde şömine başında güzel bir roman okumayı isterdim :)))

Güncellemeler:
İstanbul Bayaza Teslim :)) Misss bayılıyorum böyle kar yağmasına..

( Biliyorumki trafikte olanlar bu havdan nefret ediyor ama.. Buhavada Adaları hatta Büyükadada Ayayorgiye gidip bi çay içiniz derim ;))

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• Şirinceye gideydik , şömine önünde kahvaltımızı yapaydık , az dolanıp gelip sıcak şarap içeydik eyiydi ..

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 6

• Sıcak bir battaniye altında kar taneleri cama vururken Sevgilimin kollarında güzel bir film izlerken sıcak kahvemi yudumlamak isterdim..

Tabiki bu bir hayal...

1|1
    0|0
  • Usta denizlide bi soguk var burdfa olsa millet evinden çıkmak istemez o derece yani,millet berecilerin eldivencilerin önünde birbirini bogazlıyo okadar sıra var :)

0|1
    0|0
  • sabah sabah fantaziye gerek yok hemde hiç gerek yok zaten açıkta değildir şimdi evinde yatanda olcan dötünü bile kıpırdatmican bir yana

0|0
    0|0
  • hahaahha adalara git orada kal :D palıya patlar bu iş

0|0
    0|0
    • Ben zaten Adada yaşıyorum ;) Sıkıntı yok :D hatta bugun İş yerinde kalıp mesai yapabilirim seferler iptal olduğu için :D

• Vallaha benim şuan tek istediğim evimde oturup kahvemi yudumlayarak ksde eğlenmek.

0|0
    0|0
  • Avustralya.

0|0
    0|0
Yükleniyor...