Müzik türleri hakkında?

arkadaşlar bilgisayarımda müzikler klasörü yaptım da. bölümleri Türkçe - Yabancı olarak ayırıcam onların içine klasör olarak neler ekleyeyim fikriniz var mı? Türkçe Pop - Türkçe Slow - Arabesk vs. hepsini yazarsanız sevinirim.
Eig verilecek.

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• sen kendi müzik zevkine göre ayarlasana

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Slow bir müzik türü değildir. Pop-Rap-Jazz-Rock-Metal birer müzik türüdür, slow ne amk?

Ayrıca arabesk dinleyen kişilerin müzik zevki olmadığını söylüyordu Fazıl Say, aklıma o geldi.

0|0
    0|0
    • onu örnek verdim hayır klasör yapacağım onun için Slow olan şarkıları hangi gruba atacağız o zaman?

• bu teneke müzikten anlamıyor aga. sen beni dinle :) sarhoş kafa yazamıyorum fazla idare et

• Hadi l*n ordan. Slow diye genel bir alt tür olduğunu sanıyor bir de akıl veriyor.

Kızlar Ne Diyor 1

• RAC koy. Bir Allahın kulu çıkmaz mı RAC seven yok valla bir gün delireceğim.
    Tavsiyem Norfrond-Hu ha Antifa eğer dinlemek istersen...

0|0
    0|0
    • RAC ne yav Rock mu?

• Demek istediğinin tam anlamını bilmiyorum ama genelde İllegal Alman grupları oluyor.

• peki teşekkürler bilgi için.

Erkekler Ne Diyor 2

• neden

0|0
    0|0
  • biraz ukalalım yapam bari. slow, pop müziğin bir alt türüdür. aynı klasörde durabilir.. neyse işte
    pop
    slow
    arabesk
    rap
    rock
    enstrümantel
    falan bir sürü tür var aga

0|0
    0|0
    • eyw kardeşim sağol özgün müzik ahmet kaya müzikleri hangi kategoriye girer?

• eyw kardeşim sağol

• Space-Dye Vest bir pop şarkısı mı şimdi yani sırf slow olduğu için?

Yükleniyor...