Tiyatroyla uğraşıyor musunuz? Tiyatronun insana kattığı özellikler nelerdir?

Tiyatro hayatım boyunca en çok özendiğim sanat dallarından biri olmuştur. Aranızda tiyatroyla uğraşan amatör ya da profesyonel oyuncular varsa lütfen bu deneyimi birazcık olsun paylaşabilir mi?

• Evet, uğraşıyorum.
    27% (4)22% (2)25% (6)Oy Ver
  • Hayır, uğraşmıyorum.
    53% (8)33% (3)46% (11)Oy Ver
  • Bir süre uğraşmıştım.
    20% (3)45% (4)29% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|6

En İyi Erkek Görüşü

• bana kattıkları şunlardı;

özgüvenim arttı.
    bir ortamda konuşmaktan çekinmiyordum
    sunum yaparken çekinmiyordum

kısacası bir sahnede koca bir topluluğa dönüp konuşmanın getirileri çok oldu bana :)

bu arada ses çalışmaları ile ses tonum biraz düzeldi ve diksiyonum öncesine nazaran daha iyi hale geldi :)

bırakmam gerekti. ortamdann ötürü

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Tiyatro eğitimi aldım, son derece keyifli ama çok çok zor bir iş. Kendim film sektöründeyim, bir arkadaşımın sinema filminde oynayacağım. Vakit oldukça çalışıyorum.

1|0
    0|0
  • 2 kere sahne alıp bıraktım.

0|0
    0|0
  • Hayır, uğraşmıyorum.

0|0
    0|0
  • 2 ay gidip bırakmıştım.

0|0
    0|0
  • ana okulunda ve ilk okulda biraz uğraşıp bıraktım o işler bana göre değilmiş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Özgüveni arttırıyor. Tiyatro etkinliklerine çok çağırılırım, bir ara bulunduğum yerin tüm okullarına gösteri yapmıştık. Çok yorucu iş baş ağrısından ölüyorum sanmıştım, ogünden sonra hiç yapmadım.

0|0
    0|0
  • evet uğraştım şimdi oynamıyourm canım

0|0
    0|0
  • Çok eğlenceli ve kanlı canlı bir şey her şey önünde oluyor. Çok eğlenceli buluyorum :D Daha çok üzerine düşeceğim tiyatronun :D

0|0
    0|0
  • En son ilkokulda yer almıştım başka da yok :D
    Ama özgüvenli olma açısından çok iyi bir aktivite.

0|0
    0|0
  • Hayır, uğraşmıyorum.

0|0
    0|0
  • Bir sure ugrasmistim okuld

0|0
    0|0
  • Ortaokul zamanlarında ugrasmıstım ama çok az.. Okulun sunucusu bendim. 8 nci sınıfta Gençliğe Hitabeyi okumustum ( herkesle ) Sesim iyi oldugu için.. insanlarla iletişimim oldugu için hocalar beni seçerlerdi. Brde ilgilenmediğim bir sey yoktu. Aynı anda hepsiyle ilgilenirdim belki de bu yüzdendir.

1|0
    0|0
Yükleniyor...