Hangisinin filmini defalarca izlediğiniz halde bıkmazsınız?

ANKET.. soru acık arkadaslar bırde aklınza gelen sahneyıde yazarsanız tadından yenmez.. :)

• Kemal Sunal
    72% (21)72% (13)72% (34)Oy Ver
  • Şahan gökbakar
    7% (2)0% (0)4% (2)Oy Ver
  • Cem Yılmaz
    3% (1)17% (3)9% (4)Oy Ver
  • Şafak Sezer
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Diğer(belirtiniz )
    18% (5)11% (2)15% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
16|18

En İyi Kız Görüşü

• Kemal Sunal ... <3

0|2
    0|0
    • Butun filmlerini defalarca izlesem bikmam ... Filmlerinin butun sahneleri cok guzel ... Secemiyorum hepside guzelll

Kızlar Ne Diyor 15

Erkekler Ne Diyor 18

• Kemal Sunal'ın tum fılmlerını Tv de Zap yaparken aaaa şabanın filmi var diyerek gerisin geri o kanala cevırmeyen yoktur dıye dusunuyorum.. Ustelık Sıze bır Gercegıde Soylemek ıstıyorum.. Dunyanın En komık fılmı Saban oglu Saban Dır. Arastırın Goreceksınız . Sevgılı Kemal Sunal a ALLAHTan rahmet dılıyorum. Mekanı Cennet Olsun

0|0
    0|0
  • Kemal Şen

Tosunpaşa<3

1|0
    0|0
  • Birgün perdeyi projektörü kurdum sinema keyfi yapacağım almışım mısırımı kolamı sigaramı falan filmi izlemeye hazırlanıyorum sonra içeriden Kemal SUNAL sesi geldi topladım tası tarağı gittim hababam sınıfı izledim gerisini sen düşün ;)

0|0
    0|0
  • Sadri Alışık.

1|0
    0|1
  • Kemal Sezer

2|0
    0|0
  • kemal sunal

0|0
    0|0
  • Baba, Gandy, ve Şener ŞEN'in "Zengin Mutfağı " hariç hepsi. Özellikle Züğürt Ağa.

0|0
    0|0
  • Tabiki Kemal Sunal

0|0
    0|0
  • Kemal Şen.

2|0
    0|0
  • Sinama tarihinin en duygusal sahnelerini paylaşıyorum,İzlemeden önce kağıt mendil alınız.. :D Uyarı : Aşırı duygusallar izlemesin link :)

0|0
    0|0
  • Kemal Sunal tabi ki

0|0
    0|0
  • YES MAN! sürekli izlenebilir

0|0
    0|0
  • Mel gibson...

0|0
    0|0
  • Rahmetli Kemal Sunal. Hala filmlerini izlediğimde yüzümde bir tebessüm oluyor.

0|0
    0|0
  • karadayı filmi

0|0
    0|0
  • kemal sunalın sakar şakir filmi

0|0
    0|0
  • kemal sunal ve şahan

0|0
    0|0
  • iyi kötü çirkin