"Gittiğim en kötü korku filmi buydu" dediğiniz film var mı?

Daha dün sinemaya gittim, Siccini daha önceden izlediğim için başka filme girmek istedim, Deccal ve 3 harfliler 2 hablis vardı. Tercihimi üç harfliler 2 hablis'den yana kullandım kullanmaz olaydım, hayatım da gittiğim en kötü korku filmlerinden biri. O kadar ki ara da güldüğüm oldu. Siccin 2 nin yanın da bu komedi filmi gibi geldi gerçekten biraz ürktüğüm tek yeri sonu oldu diyebilirim. Ama yine de Türk sinemasın da biraz da olsa gelişme var :) Hasan Karacadağ ve Alper Mestçi'nin karşısında direnmeye çalışan Yönetmen Murat Toktamışoğlu yine başarısız olmuş.

Filmin fragmanı;

Güncellemeler:
Anlaşılan kimse korku filmine gitmemiş :D
Güncelll

3|1
39|26

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 38

• ya ben bu hablisi izledim çok komikti gülmekten öldük ama yinede etkilendim ve korktum özellikle son sahnede büyü yaparken kadınların başlarını sallamaları falan fenaydı :D

0|0
    0|0
  • Azemmi neydi butun film kizi yikadi baska bisey yok

0|1
    0|0
  • İyi ki okumuşum sorunu. Bu akşam sinemaya gideceğim ve bu filme gitmeyi düşünüyordum

0|1
    0|0
  • var hemde tam komedi :) kıyamet günü diye bir yabancı film sözde korku filmi ne bir anlam ne de başka bir şey yok düşünün tüm salonda gülerek izliyordu...

0|0
    0|0
  • Korku filmi izlemem ama izlediğim en kaliteli film tamam mıyız

0|1
    0|0
  • Titanik 2 - kusulacak derecede kötü bir filmdi

0|0
    0|0
  • herhalde Halka idi, türklerin korku filmi güldürüyor beni :)

0|0
    0|1
  • Cinleri olan insanı onlar korkutmuyor. Hayır izlediğim hiç bir korku filminden korkmam. Ama zevkle izlerim..

0|0
    0|0
  • Şeytan'i racimdi..

0|1
    0|0
  • korku filmi izlemiyorum.

0|0
    0|0
  • dabbe 3 den sonra korku filmi izlemeyi bıraktım

0|0
    0|0
  • Izlediğim tek korku filmi (gerilim ağırlıklıydı birde tam korku da denemez) evdeki düşman dı. Başka da izlemedim. Kimse bana korku filmi izletemez. 👎🏻

0|0
    0|0
  • Kadavra.

0|1
    0|0
  • o kadar çok kkiii

0|0
    0|0
  • 3 harfliler için gerçekten kaliteli diyorlar ben deccal a gittim ve ben korku filmine gitmem sinema da ilkti ama düşündüğün kadar korkunç değildi.

0|0
    0|0
  • Ask aglatir diye bir filme gitmistik gecen sene aglamayi bekliyordum ama katlanamayip arada ciktim o kadar kotuydu

0|0
    0|0
  • Korku filmi izlemem. Genelde fantastik aksiyon ya da aşk filmleri. Çok etkileniyorum ben ya öyle filmlerden.

0|0
    0|0
  • Siccin. Bu yüzden Türk yapımı korku filmi izlemek mi? Asla.

0|0
    0|0
    • Dediğin film, gişe rekoru kırmış türkiye de gelmiş geçmiş en iyi korku filmleri listesin de yer alan bir film yine de senin tercihin tabi ki

• Musallat 2 👍

0|0
    0|0
  • izledim

0|0
    0|0
  • Sinema da korku izlemem ben :)

0|0
    0|0
  • Izlemeyin su cin filmlerini sonra musallat olunca hoca hoca geziyorsunuz.

0|0
    0|0
  • Hiç korku filmine gitmedim

0|0
    0|0
  • siccin ikiye girdim filmin onbeşinci dakikasında geri çıktım o derece :D

0|1
    0|0
  • bence korku filmleri çok saçma hiçbir amacı yok ben bizzat kendim beğenmiyorum.

0|0
    0|0
  • Dark hour

0|0
    0|0
  • Konak.

0|0
    0|0
    • Konak yine iyi en azından Üç harfliler ile alakalı değil :D Bir çok kez izlemiştim ve hala Kanal D ara ara oynatıyor diye biliyorum :D

• Ben deccalı izlemiştim :D

0|0
    0|0
  • 1 ni izlemiştik sınıfça :)

0|0
    0|0
  • Yabancılar daha iyi oluyor genelde pek yerli izlemem. Kötü ruhtan korkmuştum.😊

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    8

Erkekler Ne Diyor 25

• Adını hatırlasam...

0|0
    0|0
  • Kabul edelim biz iyi korku ve gerilim filmi yapamıyoruz

0|1
    0|0
  • Siccin 2 bence simdiye kadar yapilmis tum turk korku flimlerinden daha üstündü

0|1
    0|0
  • ''ADA'' ben böyle saçma bir filme gitmemiştim daha önce :)

0|0
    0|0
  • Bu tarz filmleri seyredemiyorum.

0|0
    0|0
  • Siccin 2

0|0
    0|1
  • Sinemada degil de, vcd'sini kiralayip izledigim Gen diye gerzek otesi bir film vardi. Hollywood cakmasi bir filmdi.

0|0
    0|0
  • DECCAL herkesin izlemesini tavsiye ederim..
    6.6.2016 önemli bir gün KURANDA geçiyor..

0|0
    0|0
    • Filmde deccal in rahme düşmesinden bahsediliyor ama ben şu anda dünya da var olmuş bir şekilde içimizde diye de duydum yani rahme düşme olayı yokmuş

• Chucky'nin Gelini. Ne saçma sapan bir filmdi. :/

0|0
    0|0
  • Çok saçma bir korku filmi izlediğimi hatırlıyorum da adını hatırlayamadım.

0|0
    0|0
  • Dabbe

0|0
    0|0
  • Ben korku filmlerinden korkmam

0|0
    0|0
  • Musallat

0|0
    0|0
  • Dabbe 5:Zehr-i Cin e gitmiştim en son sinemada biraz korkunçlu oluyo :D :D

0|0
    0|0
  • Korku Seansı filminde fena korkmuştum

0|0
    0|0
  • Fragman güzele benziyor aslında :)

0|0
    0|0
    • Fragman öyle de filmin tamamını izlerken hiç birşey anlamıyorsun herşey karma karışık :)

• Bizi kötüden koru.

0|0
    0|0
  • Siccine kuzenlerimle gitmiştik resmen gülmekten bizi atıcaklardı o derece diyim.

0|0
    0|0
  • Valla ruhlar bölgesi 3

0|0
    0|0
  • Ada; Zombilerin düğünü tam bir komediydi. Ilk kısmında uyudum ikinci kismina girmedim bile.

0|0
    0|0
  • Sonunda ne oldu arkadaş.

0|0
    0|0
    • Sonun da 2 insan yüzleri baya korkutucu onu başarabilmişler :D Kameraya iyice yaklaştırmışlar film boyunca tek ürktüğüm yer az da olsa :D

• Yok odeğil sonunda herkes ölütomu kurtulan var mı onu de bana. Siccin iki baya bir iyiydi çünkü.

• işte film çok karışık nasıl anlatacagımı bilmiyorum :D Anlatsam da inan izlemeden anlayamazsın

• cehennem bir de 3D, mühürlü köşk, konak hepsi berbat ötesi

0|0
    0|0
  • Darağacı

0|0
    0|0
  • Elcin vardı güldüğüm için kovaladılar beni millet salonda tribe girmişti ama bence çok komikti film

0|0
    0|0
  • Türk korku filmlerini kendi aştı gitti.

0|0
    0|0
Yükleniyor...