Para karşılığı saçınızı birinin reklamı için kullanır mısınız?

Para karşılığı saçınızı birinin reklamı için kullanır mısınız? Size bellli bir miktar para verecekler ama saçınıza ne yapacaklarını söylemeyecekler sıfıra bile vurabilirler kabul eder misiniz? Bu 1 günlük bir iş belki pembeye boyayacaklar belli değil sadece öncesinde para verecekler karışma şansın yok.

0|0
18|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• para miktarı büyükse o saçlar gider söyliyim

0|0
    0|0
  • hayır kabul etmezdim

0|0
    0|0
  • Problem değil.. 300 TL ve üzeri tekliflere açığım.. Saçlarıma istediklerini yapabilirler :) Zaten 3 numaraya kestirmeyi düşünüyorum.. 3 numara saç & kirli sakal kombinasyonu

0|0
    0|0
  • para cazipse olabilir zaten 3 numara kestirmeyi düşünüyorum fırsat bulablirsem

0|0
    0|0
  • sadece saçıma birşey yapacaklarsa sorun yok. zaten syrek sayılır, olmadı sıfıra vurdururum. ama uzun saçlı olsaydım, o kadar besledim büyüttüm tribi atardım.

0|0
    0|0
  • olur giyinip geliyorum hemen bekle :))

0|0
    0|0
  • 5000 TL altındaki bi paraya vermem. Kısa saç gitmiyor bana çünkü ..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• iyi bir para verirlerse yaparım.

0|0
    0|0
  • Hayır... Saçlarımı sokakta bulmadım ben... Yıllarca kemoterapiler vs. yüzünden döküldüğü için izin vermem saçma şeyler yapılmasına...

1|0
    0|0
    • kemoterapimi gördün niçin:(çok geçmiş olsun

• Başka bir soruda açıklamıştım.. Çocuktum bu olanlar olurken ama istemem bir daha saçsız kalmayı...

• yıllardır kesitrmedim bu boya gelsin diyee asla dokundurtmam saçlarıma .. tek bir teli zarar görse içim yanar :(

0|0
    0|0
  • İyi bir para vermeleri lazım. Yani benim saçım eski boyutuna gelene kadar o para anca bitmeli :))

0|0
    0|0
  • çok olsa bir boyanın başına patlar

ya da peruğun

0|0
    0|0
  • Saçımı boya veya şampuan reklamında kullanıcaklarsa eyvallah.Senin saydıkların varsa hayır.

0|0
    0|0
  • pembeye boyayacaklarsa üstüne para veririm :)) alacağım para iyiyse neden olsun izin veririm alacağım parayla en kral peruğu alır takarım :)))

0|0
    0|0
  • hayır olmaz kesinlikle:D

0|0
    0|0
  • yok ben bu saçı bu kadar uzatmısken bakımını yaparken pembeye boyatmam sprey boyayla olursa hadı bır nevı ama para ıçın saçımı satmam satarsam eger onuda kuafore satar paramı alırım:)

0|0
    0|0
  • hayır yaptırmam. daha yeni brezilya fönü yaptırdım saçıma. gözümden daha iyi bakıyorum valla...

en fak bir müdahalede bulundurmam şu an...

0|0
    0|0
    • brezilya fönünden mennunmusunuz?hep düz mü yani ?

• tam olarak kurutmayı başarabilsem evet dümdüz oluyr ama henüz beceremiyorum. deneme yanılmayla öğreniyorum düz saç kullanmayı...

• asla

0|0
    0|0
  • kabul etmezdim

0|0
    0|0
  • yaptırırım zaten alcağım parayla geri haline çeviririm:D

0|0
    0|0
  • tabiki hayir

0|0
    0|0
  • Hayır kabul edemem.

0|0
    0|0
  • boya ve şampuan reklamında kullanacaklarsa evet ama dıgerlerını yaptırmam

0|0
    0|0
  • Para miktarı oldukça fazla ise, evet.

0|0
    0|0
  • Canım benim onlar.Hiçbirşey yaptırmam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...