Aranızda K-pop dinleyen, Kore Tayvan dizisi izleyenleriniz var mı benim gibi?

Uzun zamandır K-pop dinliyorum. Kore, Tayvan dizileri, filmleri izliyorum. Benim gibi olan var mı aranızda? Hangi grupları dinliyorsunuz? Hangi dizileri en çok beğendiniz? :)

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşim...
    korecan kardeşim :)
    bizdensin geç arkalara bir yere :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ben dinlerim

1|0
    0|0
  • 4-ila 6 senedir K-pop dinlerim ilk olarak facebook da tesadüf eseri denk gelmişti BIGBANG - TELL ME GOODBYE şarkısı daha sonra After School T-ara olarak devam etti sonra J-POP da dinlemeye başladım anime izlemeye kadar gitti film olarak PSH nin oynadığı 7 numaralı Hücre filmi çok iyi ağlatıyor...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• İşte tam benim dilimden konustun. Gerçekten cok mutlu oldum. Ben neredeyse dört yıldır asyayi takip ediyorum. Bigbang hayraniyim. Her grubu dinlerim. Sen?

0|0
    0|0
    • Bende bir çok grup dinliyorum. Şarkı listemin çoğu K-pop dan oluşuyo VIXX, BEAST, BİG BANG, SUPER JUNİOR, GİRLS GENERATİON gibi bir çok grup favorim ;)

• Hımm Black Butlerı izlemedim kardeşlerim izlemişti :D Maou yu da senden duyuyorum ilk defa bu ara Tayvan dizisi izliyorum eski yapım Summer Fever diye

• Kiyida kalmış şeyleri izlemeye bayılıyorum. Dedigim dizi japon dizisi ve izlerken pisman olmazsin. Toma ikuta oynuyor hani su Yakisiklilar Cenneti diye japon dizisi var ya iste oradaki hayran olduğum cocuk :-D Yamapi yi cok severim Buzzer Beat ve Proposal Daisakusen de oynadi ve kesinlikle bakmadiysan bakmalisin :-)

• hiç sevmem.:D

0|0
    0|0
  • Bende senelerdir asya dizilerini takip ediyorum yeni kurtardım kendimi. Bağımlılık yapan bişey :)
    Kore tarihi dizilerine sardım diğerleri birbirini tekrar ediyo çünkü

0|0
    0|0
  • Korecanım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...