Angelina jolie annd Brad Pitt hakkinda ilginc bisyler biliyor musunuz?

Bu cift benim nedense cok ilgimi cekiyor. Biseyler versa paylasir misiniz?

0|0
13|8

En İyi Erkek Görüşü

• o ikiliden daha büyük sıkıntılarım var , inan ki

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evlatlık çocukları var bir sürü. ayrıca Jolie biseksüel ama burada seviyor. Brad buna karşı değil

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• İdeal çift gibi geliyor, ilginç bir bilgim yok. Angelina sürekli çocuk evlat ediniyor onu biliyorum bir .

0|0
    0|0
  • Daha önemli şeylerle ugrasmalisin

0|0
    0|0
  • Bence çok yakışıyorlar

0|0
    0|0
  • Evliler :)

0|0
    0|0
  • Birçok yetim çocuğu evlat edinmiş örnek çift...

0|0
    0|0
  • Daha ergen olmayan sorular sor ama artik senn yaaa

0|0
    0|0
  • kimsenin iç dünyasını bilemeyiz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Brad Pitt'in hasta karısına mektubu:
    Karım hasta. Kişisel yaşamı, işi, kendi hataları ve çocukların sorunlarından dolayı sürekli gergindi. Karım 14 kilo verip, 40 kiloya kadar düştü. Çok sıskaydı ve sürekli ağlıyordu. Karım mutlu bir kadın değildi. Devamlı başı ağrıyordu, kalp ağrısı vardı ve kaburga arkasında sinirleri sıkışıyordu. Sağlıklı bir uyku düzeni yoktu, sadece sabahları ve çok yorgun olduğu zamanlarda hemen uykuya dalıyordu. Bizim ilişkimiz bitmek üzereydi, ayrılma eşiğine gelmiştik. Karım kendi güzelliğini bırakmıştı, gözlerinin altına torbalar vardı, yüzüyle alay ediyordu ve kendine bakmayı bıraktı. Kendisine gelen tüm filmleri ve rolleri reddetti. Artık ben de umudumu kaybetmiştim, yakında boşanacağımızı düşündüm…
    Ama sonra bir şeyler yapma kararı aldım, sonuçta dünyanın en güzel kadınıyla evliydim. Dünyanın erkek ve kadınların yarısından çoğunun idolüydü ve sonra onun yanında uykuya dalmaya, ona sarılmaya başladım. Çiçeklerle beraber duş almaya, onu öpmeye, övgüler söylemeye başladım. Onu her dakika memnun görüyordum ve çok şaşırdım, ona hediyeler alıyordum. Sadece onun için yaşamaya başladım. Onun hakkında basınla sadece ben konuştum. Bütün olayları onun yönetimi altına aldım, onun ve ortak arkadaşlarımızın yanında onu övdüm, inanmayacaksınız ama yüzünde çiçekler açtı, daha iyi hissetti. Kilo almaya başladı, sinirlenmiyordu ve beni hiç olmadığı kadar çok seviyordu hem de beni bu kadar sevebileceğine dair hiçbir ipucu yokken.
    Ve sonra bir şey fark ettim: Kadın, erkeğinin yansımasıdır. Eğer erkek kadını deliler gibi seviyorsa, kadın gelecektir..

Ben baya duygulanmıştım

0|0
    0|0
  • bu cift zor donemler de gecirmis hatta magazinden bakabilirsin brad pitt anlatiyodu o dönemde angelina ya nasıl yardimci oldugunu ve bide angelina annesi ve ananesi göğüs kanseriydi diye kendj göğüslerinj aldirdi

0|0
    0|0
  • angelina metresti :D brad pitt o zamanlar jennifer aniston ile evliydi

0|0
    0|0
  • Boşanma kararı almışlar. Yeterince ilginç bence bu 😄

0|0
    0|0
  • Angelina, Brad'e göre daha baskın bir karakter. Ayrıca Brad elinin ağır olduğunu söylüyor. Ve ilişkilerinde genelde aldatılan kişi Brad

0|0
    0|0
  • Millete mutluluk pozları veriyolar okadar

0|0
    0|1
  • evliler

0|0
    0|0
  • İlişkilerini canlı tutmak adına hafta sonları ayrı gezerlermiş

0|0
    0|0
  • Açık ilişki yaşadıklarını sölemişti angelina röportajının birinde. Birbirlerinin kaçamaklarına karışmadıklarını

0|0
    0|0
  • Resmi olmayan 30 tane daha evlatlıkları varmış

0|0
    0|0
  • Brad pittin ilk aşkı değil ilk evliliği değil

0|0
    0|0
  • Bir kadin mankenle grup yapmislar ciddiyim

0|0
    1|0
Yükleniyor...