Kapat

Ankara'da güzel vakit geçirme yolları nelerdir?

bi kafe olabilir veya güzel bi park.. klasik olmasın ama Ankara'da kıyıda köşede kalmış ama çok güzel dediğiniz yerler lütfen..

0|0
46

En İyi Kız Görüşü

• Papazın bağı :)

Seviyorum burayı Ankaranın göbeğinde doğal kalmış şehrin gürültüsünden karmaşasından uzak güzel bir yer bence.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 6

• Keçiören tarafında Adam's cafe var bildiğim etrafı havuzla çevrili ve şelale manzaralı..Tabi bu benim gibi İsa'dan önce doğup fosil olarak hayatını ikame ettiren ve çay içip sohbet etmek isteyenler için güzel bir alternatif..

0|0
    0|0
  • derdini en iyi çözecek doktor bu linkteki adam :)

link

mesaj at, selamımı söyle :P :D

0|0
    0|0
  • çayyolu'na, incek'e doğru açıl. cezayir'de the house ve diğerler yerlerde iyidir. ama en güzeli istanbula gelmek için otobüs/uçak bileti almak için gittiğin bir bilet satım merkezidir.

0|0
    0|0
    • "ama en güzeli" ile başlayan cümleni, bu ara çok sık duyar oldum. İstanbul'u sırf bu yüzden merak ediyorum, başkaca değil.

• bence b,r aa istanbula gel. ırmızı noktalı bir arkadaş var, çok iyi biri, kesin rehberlik yapar sana:) pekkomik biri olduğunu iddia ediyor ama çoğu kez (ciddi durumlarda) pek de komik değil ama pek iyi biri:D

• way ankarada baya olan varmış... gençlik parkını tercih ederim... bi de bi kale vardı orası güzeldi... estergon kalesi...

0|0
    0|0
  • karanfil sokak leman var güzeldir arkadaslarınla gitme imkanın varsa

0|0
    0|0
  • bahçelide seyir kafe, konurda leman güzel mekanlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...