Herkesin bir rap geçmişi ya da dinleyiciliği olmuştur, en senvdiğin ve dinlediğin rapçi kim/di?

biz eskiden kadıköy acil tayfasıdan ayrılmazdık, o yüzden ben Cezacıyım 2000lerin başından beri nefretle çıktığından beri Bilgin Özçalkan yani Ceza benim için herzaman number one rapçidir ve öylede kalacaktır.

0|0
8|22

En İyi Erkek Görüşü

• ''anırmakla rap ya da rock olmaz''

tabikide ceza

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 21

• 5 6 yaslarinda rap dinlemeye cezayla basladim radyolardan takip ediyodum, para toplayip cd yazdiroyodum kendime. Kardesimide alistirdim kuzenide bir taede arkadas vardi bayagi bayagida soyluyodum. Alayini dzbere biliyodum en sevdigim parcasi rapstar panaroma harem parsa parsa falan hepsini ayri ayri spyluyodum:D Sonra sagoya basladim rapa baska bir kilif giydirdi sadece kafiye ve ritimden ibaret olmadigini gosterdi. Ikisininde yeri cok ayri ama cezayi birakali uzun zaman oldu sagop sansar sokrat ais sancak karma tskiliyorum

1|0
    0|0
    • ben efsane rapçileri dinlerim killa hakan, fuat, fucks, narkoz, alaturka mavzer, de poet gibi yeni yetmeler zevk vermiyor

• Asıl kendini bozan sago olmuştu hatta ondan çok kolera

• @zeyno45bck cok iftiralar var hepsi bozuktu zaten o zamanlar rapin bir manasi yoktu manasizdi yabi sonra sago kolera biraktilar her seyi yeni sayfa actilar donduler yani. Ama ceza hala devam ettirdi fuatla falan

• Dijey akman fit son nefess ikibinyedii

0|1
    0|0
  • Bende Kadıköy Acil tayfasına üyeyim bende eskiden ayrılmazdım şimdide ayrılmıyorum. Sansar (Ekincan) tel nosunu değiştirdi ulaşamıyorum şu an . Benim üstadımda Ceza. bende eylül ayı gibi parça çıkarıcam.

Ergen müziği zannedenlerde gitsinler kıç baş açan hande yener dinlesin rap müzik için beyin gerekli oda sizde yok

1|0
    0|0
  • EMINEM

1|0
    0|0
  • Sözlerini beğendiğimden Cartel - Yağmurun Sesine Bak, Sagopa - Beyaban ve birkaç Eminem şarkısından ibarettir rap sevgim...

1|0
    0|0
    • cartel bir numara cehennemden çıkan çılgın türk:)

Türkiyeye rapi getiren grup

• hiç sevmem

0|0
    1|0
  • Sagopa Kajmer ve Ceza ile başladım rap dinlemeye 2003 de sonrası geldi hoşuma giden hepsini dinliyorum ayrım yok pek ama efsane olan sagopa kajmer ft ceza- neyim var ki

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Rap geçmişim yok 😏

0|0
    0|0
  • Önümüze geleni dinlerdik selo melo onları da dinlerdik.

1|0
    0|0
  • bir zamanlar dehşet şekilde norm ender hayraniydim ✊

1|0
    1|0
  • bir Sancak var onunda 1 2 şarkısı...

0|0
    0|0
  • Vallahi benim olmadı. raptan nefret ederim. OZenti insanlardan da

0|0
    2|1
  • Norm Life bebeğim -_-

0|0
    0|0
  • Norm ender

0|0
    0|0
  • Benim hiç olmadı

0|0
    0|0
  • hala yener çevik :)

0|0
    0|0
  • Manowar :D :D:D hahaha

0|0
    0|0
  • Aşka verdiğim resitaIimde sendin sazıma mızrap.
    Tabikide Sagopa Kajmer

0|0
    0|0
  • Jokerle başlamıştım sonra düşman oldum en son stallker

0|0
    0|0
  • Tripkolik seda

0|0
    0|0
Yükleniyor...