Film hastaları var mıdır aramızda?

Artık öyle bir duruma geldim ki filmciye ne zaman gitsem adamın her söylediği filmi izlemiş oluyorum. izleyecek film bulamıyorum artık. günde oturup arka arka 5 film bile izliyorum. sizin de bunları yaşadığınız oluyormu?

0|0
20|16

En İyi Erkek Görüşü

• hastasıyız dedeeee...ama her filmi izlemem imdb den bakarım iyi puan almışsa izlerim, boşuna zaman kaybına gerek yok...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• 1000 den fazla filmim var desem anlarsın sanırım. :)) Diziler de cabası

1|0
    0|0
  • film izlemeyi çok severim ama öyle körü körüne her önüme geleni izlemem. Zevkine güvendiğim insanlardan veya en azından rottentomatoes.com'dtan sağlam referansı olacak + nüfus cüzdanı sureti...:)

2|0
    0|0
  • 2008 yılından itibaren bende aynı şekildeyim ama her filmi izlemem genelde sinema sitelerindeki yorumlara göre vede sevdiğim artist yada yönetmen veya yapımcıların filmlerini izlemeyi tercih ederim.

Pek Türk filmlerine takılmıyorum ama birkaç tane hariç izlememişimdir :))

ama bence torrentten indir filmlerini benim gibi en azından korsan cd satan elemanlara para kazandırmamış olursun kendin korsan ol :D

0|0
    0|0
  • Çok film izlerim evet.

1|0
    0|0
  • o kadar degil ama izlerim

1|0
    0|0
  • sende bendensin anlaşılan benim 8 film izledigimde oluyor bi hastalık herhalde bu

1|0
    0|0
  • Ben kendimi filim seven bir izleyici olarak gorurdum ama bende daha fazla film kolikler varmis :(((((

0|0
    0|0
  • 2008e kdr öleydim..2001-2008 arası enaz 5000 film islemişimdir yaklasık..şu sıralar günde 1 filme indim..kondisyonum azaldı glba..bide 90lardaki gibi diil artık sektör..tadı kactı...iiyse repertuarın paslasalım..

0|0
    0|0
  • oo herzaman hayatım film oldu zaten izleye izleye :D

ama ne bilim senden çok mu izliyorum az mı izliyorum bilmiyom? ama benim top 20 aktör katagorim var onlardan birine rastlarsam film güzel yada kötü eleştiri alsın mutlaka izlerim ;)

0|0
    0|0
    • bende öyleyim :)

• ayrıca ben dublaja da çok önem veririm dublaj kötüyse film beni bezdirir

örneğin ünlü dublörümüz aydoğan temel bir röportajında bu işi eskiden 150 kişi yapıyordu ama şimdi 2000 kişi yapıyor ben şuan bile baı kişilerin bu işi hakkıyla yaptıklarına inanmıyorum diyerek oyunculukları iyi olan ama dublajla seslendirme sanatıyla uzaktan yakından ilişkisi olmayan okan bayulgen,tamer karadağlı,hazal kaya gibi oyuncuları kastetmiştir ;)

• evet çok haklısın ama okan bayülgani bazı filmlerde dublajını beğendm

• üniversitedeyken bende öyleydim şimdi daha çok dizi izliyorum. Son yıllarda çok kaliteli filmler çıkmıyor sanırım. Geçen sene yapılan filmlerden 10 tane anca çıkar :S

0|0
    0|0
  • bi ara hastasıydım :)

0|0
    0|0
  • kitap okumak gibi bişey galiba boşluktan bitsin öbürüne geçiyim modundayız :)

0|0
    0|0
  • Bende deli gibi film izlerim.

0|0
    0|0
  • Yabancı dizilere başla emin ol bitiremessin :))

0|0
    0|0
    • onlarıda izliyorum :D

• Bende pek farklı sayılmam:) İzlediklerimi kazanç olarak gördügmden bunu bi artı olarak görüyorum sende öyle görmelisin :))

• öyle tabiki. )

• Zaman zaman izliyorum.. Hastalık değil de boş zamanı değerlendirmek için sadece.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• Film izlemeyi çok severim ama arka arkaya kesinlikle izlemem. Bazı filmlerin etkisinde kalıyorum ve diğer filmi izlemem için o etkinin biraz geçmesi gerekiyor :).

1|0
    0|0
  • Boş zamanlarımda ben de arka arka film izlerim. Hatta arka arkaya o kadar çok film izleyince insan ne izlediğini de unutuyor, karıştırıyor, biliyorum :D

Ama ben daha çok yabancı dizileri izlemeyi tercih ediyorum. Çünkü benim film seçme işlemim neredeyse filmin kendisi kadar uzuyor :D

0|0
    0|0
  • ben romantik dram komedi film hastasıyım

0|0
    0|0
  • istisnasız her zaman oluyor

en sonunda gidip garip bir film buluyorum kurcalaya kurcalaya

rose red konağını izledin mi?

0|0
    0|0
    • stephen king'in oynadığı senaryosunu kurduğu film dimi?

• bir rüya için ağıt ?

• evet :)

ne olur inanılmaz diyebileceğin bir şeyler söyle :)

• O kadar zamanım yok.

0|0
    0|0
  • ardı ardına film izleyemiyorum ama severim izlemesini. Sinemada aldığım zevki hiç bir dvd keyfine değişmeyecek kadar film izlemeyi seviyorum :)

Evde daha ziyade yabancı dizileri takip ediyorum, ama ünideyken daha bol izlerdim, şimdi hep 2-3 sezon ardından geliyorum ne yazık ki.

0|0
    0|0
    • hangi yabancı dizileri izliyorsun?

ben;

gossip girl

supernaturel

hellcast

9011

true blood

lost

how ı met your mother falan falan :D

• dexter aşktır :)

• :) kesinlikle

• Etkisinde birakan her filme hastayimdir (: Yabanci dizileride severim ama uyku kacinca.. En sevdigim filmler genelde psikolojik yada genclik filmleri..

0|0
    0|0
  • Hafta da bir kaç film izlerim. Sinemaya gitmek ayrı bir zevktir. Filmler hakkında bilgi sahibi olmayı daha çok severim. Sinema'ya gideceksek bana sorulur ilk; filmin konusu, hakkında yapılan yorumlar vs.

0|0
    0|0
  • hayır izlediğim filmleri sindirmem zaman alıyor.çerezlik filmler izlersen günde 5 tane izlemen normal.

0|0
    0|0
  • bnde bulamıyorum bazen ızleyecek ama çıkıyor yınede çok severım çok ızlerım daha çok vızyondayken ızlıyorum aşk tesadüfleri sever e 3 kere gitmiştim :)

0|0
    0|0
    • deli izledğn filme neden fazla para verion :D

• bırınde kuzenler falan gıttık bırınde kızlarla gıttık bırınde de sevgılımle :) bırının parası bnden çıktı :)

• Günde 1'den fazla izleyemem

Üni. zamanımda bende öleydim ama günde 3'den fazla izlememiştim. Filmci ne veriyosa onu izliyorduk artık :)

0|0
    0|0
  • çok film izlemek sinefillik olmuyor yalnız.

0|0
    0|0
  • Senin kadar olmasada canım sıkıldıkca izliyorum.

0|0
    0|0
  • profılındekı kızın ısmı neydı :D

0|0
    0|0
    • kat deluna :D wine up ve drop it low şarkısı kendisine aittir. ve drop it low şarkısı şu ara çok moda müthiştir :)

• rica ederm :D

• saatlarce oturup izlemekten sıkılmıyor musunuz :D:D

0|0
    0|0
  • üniversitedeyken bende öyleydim.

0|0
    0|0
  • bende o durumdayım şahsen çok fazla izliyorum

0|0
    0|0
  • 5 film ortalama 8 saat filan desek.

Asla izleyemem ruhum daralir,kendimden gecerim.

1 film iyidir.

0|0
    0|0
  • dönem dönem oluyor evet.

1|0
    0|0
  • ben film izlemeyi çok severim ama çok sık izlemem, izleyemem begenemem çünkü yani çok film ayırt ederim. önüme gelen herkesten film tavsiyesi isterim. çok bilirim arkadaşlarımı arayıp bana bir film önersene diye sordugumu sonuç 0 olur genelde hiçbiri bana uygun olmaz, film izlemeden yorumlara bakarım, yönetmen, senaryo önemli.sonra izlemyecegime karar veririm.

bana bir film önerenin kırk yıl kölesi olurum o moddayım şu aralar aylardır güzel film bulamadıgım için film izleyemedim...bana sakın incir reçeli,aşk tesadüfleri sever, ıssız adam filan önermeyin izlemem bıktım bu filmleri önerenlerden...neyse bana film önerebilir misin?:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...