Lostu Türkler çevirse nasıl olurdu? (kayp gibi)

Lostu Türkler çevirse nasıl olurdu? (kayp gibi)

link

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Orjinali kadar başarılı olabilirdi bence ki orjinali de zaten çok başarılı değil. Çok iyi türk dizileri türk filmleri de çekilebiliyor.Kendi milletimizi bu kadar komik,hakir görmemizin mantığı nedir anlayabilmiş değilim

1|0
    0|0
    • Bence sektör yeteri kadar gelişmemiş bundan kaynaklanıyor.Özgün olamıyoruz hep bir kopyacılık.

• burda bişeyi yanlış anlamışsın. biz doğru düzgün dizi çekemeyiz. ya aşkı memnu gibi olacak ya da muhteşem yüzyıl gibi. benim burda bahsetmek istediğim, o adada çok daha keyifli zaman geçirceğimiz :D 6 sezon bi adada kalıp bi el okey atmadılar :D

• höö behsat ç basarılımı ya adamlar sonuna doğru korku gerilim erotik hepsi ortaya karısık yaptılar

Kızlar Ne Diyor 3

• Bendeki bölümlerin altyaıları zaten öyleydi.Sawyer' a soruyo nasılsın birader diye o kıvırcık.Cevap çok şükür iyiyim:))) Allah korusunlar,Allah iyilik versinler.Hatta meşhur küfür edildiğinde Allah cezanı vermesin diye bir alt yazı görmüştüm:) Bendeki lost komedi tadında.

0|0
    0|0
    • ahahaha :D nurcu abilerimiz çevirmiştir onu :D

• sanırım:)) bir de Türkçe'si de kötüydü.Altyazı açıklayıcı bir alt yazı lazımdı:))

• pınar batum dan Allah razı olsun. sayesinde lostu süper bi altyazı ile izledik

• İçlerinde en alımlı çalımlı olan kadın kesin diğerlerinin hışmına uğrardı..:D peşinden gelsin namus cinayetleri..:D

0|0
    0|0
  • önce bir kahve kurulurdu sonra bir ihtiyar heyeti bir tane muhtar seçerlerdi :D gerisi gelirdi zaten :D imama kadar yolu var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Lostu bir Turk yapsaydı bi kere orda 2grup değil bir suru gurup olurdu cunku bizden lider cok cıkıyo öyle durumlarda sonra o kate varya jackle kesin kesin imam nikahı kıyardı.O kel moruk varya oda dede olurdu heralde boyle orda kendilerine yeni kasaba kurarlardı vhe ureme garanti olur

0|0
    0|0
  • İnanır mısın hiç izlemedim o diziyi.Dolayısıyla bişey diyemem.

0|0
    0|0
  • ''Lost'' u türkler çevirse adı ''Ada'', ''Korkunç Ada'', ''Kayıplar'' falan olurdu kesin :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...