ANNEM VE BABAM BAŞARABİLECEĞİME NEDEN İNANMIYOR?

Kötü bir ailede büyümüyorum. Modern denilebilecek bir aile sahibim. Sadece benim hiç bir şeyi başarabileceğime inanmıyorlar. Wattpad de hikaye yazıyorum ve çok güzel yorumlar aldım. Bir yayın evi ile karşılaştım. Yaşadığımız mahalledeymiş. Annem eski Edebiyat öğretmeni , Babam da çok kitap okuyan biri aynı zaman da yazım kurallarını da bilir. Bana yardımcı olur musunuz? dedim. Benimle dalga geçtiler. Başarabileceğime inanmadılar. Neden böyle oldu ki? Çok üzüldüm. Konuşmuyorum onlarla. Kalbim çok kırıldı. Benşm hiç düşüncelerimi önemsemiyorlar. Küçüklükten beri en büyük hayalimin yazar olmak olduğunu biliyorlar ama hiç bir şekilde destek olmuyorlar. Sadece köstekler. Benimle dalga geçip gülüyorlar. Gerçekten çok üzülüyorum. Kitabım hakkında bu zamana kadar kötü yorum hiç almadım. Hep iyi yorumlar geldi ama onlar inanmıyor. Sizce neden?

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• bende şiir yazarım benlede alay ederler en son yazdıgın şiir bu =
    Ben şahsıma münhasır bir abaküstüm
    Sen yemek yediğin kaba küstün
    Şapkan olayım davşanım içimden çık
    Ceryan yapıyor yüreğim galiba totom açık'

0|0
    0|0
    • Böyle bir anımda güldürdüğün için teşekkürler :)

• mesela böle biraz soguk olma insanlara karşı mesela water your name? ne dmek? neden soguk soguk oturuyosun)))))

• Elbette vardır :) Hangimizin yok. Ama 2015 yılına girdiğim andan itibaren benimki biraz fazlalaştı :( Tek canımı sıkan o. Ailemin böyle davrandığına inanamıyorum. Çünkü en yakın arkadaşım benim 6 ay önce intihar etti. Açıkçası benim bir çocuğum olsaydı ve onun en yakın arkadaşı intihar etseydi üzerine daha çok düşerdim aynısını yapmasın diye. Ama ne biliyim. Onlar hiç böyle değil. Bu arada şiirlerin çok güzel internette yayınla bunları :D

En İyi Kız Görüşü

• Şu an bu yazdığın satırları okuyunca kendimi gördüm sanki. Benim de ailem hiç destek olmuyor bana hep başaramayacağıma inanıyorlar. Sırf onlara inat istediğim bir çok şeye şu an ulaştım ve de devamını getireceğim allahin izliyle.

0|0
    0|0
    • Amin :) Her şeyin hayırlısı. Umarım senin için hayırlısı olur ve benim için de.

Erkekler Ne Diyor 2

• Onlar bence bunun gerçek olabileceğini düşünmüyorlar. Belki annen özellikle edebi anlamda çok yetersiz bulmuş olabilir ihtimal yani. Hikayenin ismini ver bizde okuyalım merak ettim ben 😀

0|0
    0|0
    • Okumadı ki hiç :( Yani ben merak edip okur diye düşünmüştüm hatta ona baskı yaptım bir kaç kere okusun diye oralı olmadı :( Ben o hikaye yazsa mutlaka okurdum. Çünkü ailemden biri yazıyor çok merak ederdim açıkçası. Onun yanında olurdum. Annem yazar olucak diye çok sevinirdim ama ona bu hayalimi ilk söylediğim de bile '' Ben mi yazar olsam? Babanla oturup kitap yazalım '' dedi. İnan biliyor musun? Resmen yani çok saçma ama bana özendi

• Sizin işler baya karışıkmış valla arkadaşım üzüldüm senin adına gerçekten çok zor Şeyler yaşamışsın hele o ilk yazdığın Ensest ilişki şeyleri intihar sebebi bile olabilir gerçekten annende afedersin ama aşağılık bir insan sanırım annene hakaret ettiğim için özür dilerim yinede. Sadece yazarlık mevzusu değil seninkisi arkası çok Karmaşık çözebilene aşk olsun gerçekten Allah yardımcın olsun elimden bir şey gelsede yardım etsem keşke burada kuru kuru yazı yazmaktan başka hiçbir şey de gelmiyor elden. Benimde moralim altüst oldu şu an hakikaten...

• Yok alınmadım meleseff öyle. Ama anne işte atsan atılmıyor satsan satılmıyor. Babam olmada zaten intihar ederdim. Bunlar yaşadıklarımın sadece çeyreği. Daha çok yaşadım. Anlatsam roman olur o derece. Yardımcı olduğunuz için çok teeşkkür ederim :)

• Çünkü sen onların küçük kızsın ve hep öyle kalacaksın :Ayrıca onlara bunu istemenin en büyük sebebinin onlar olduğunu söylemelisin. "Edebiyat ile sizin sayenizde tanıştım ve aşık oldum. Üstelik buna karşılık da buldum. Fakat hata yapmamak yahut daha az hata yapmak için yardımınıza ihtiyacım var." demelisin onlara.

Ben de bir yazarım ve bu bir hobi , bu bir lanet. Anlat bana dertleşelim biraz.

0|0
    0|0
    • Bu çok güzel :) Ankarada yaşıyorum. Gece Kitapevi diye bir yer var. Güzele benziyor. Ondan kitabımın çıkmasını istedim ve bana yardımcı olabileceklerini düşünerek anne ve babamın yanına gittim. Beklediğim karşılığı alamadım. Bedava basmazmış. Benimkini basmazmış. Öyle birşeyler söylediler. Hiç okumadı ki

• Sanırım bu saatten sonra öyle olacak :)
      Yazdığım hikayenin size linkini atayım ;
      www.wattpad.com/.../38907667-%C3%A7ocuk-gelin%27in-g%C3%BCnl%C3%BC%C4%9F%C3%BC-d%C3%BCzenleniyoruz
      Bu benim Çocuk Gelinler hakkında yazdığım bir hikaye. Wattpad de tecavüzcüsüne aşık olan ve çocuk gelin evliliklerini destekleyen hikayelere tepki olsun diye yazmıştım :) Beklediğim fazla okundu. Tabi karşısında durduğum hikayeler gibi 6M-2M okunamadı ne yazık ki :( Fark etmez.
      www.wattpad.com/.../43128888-%E2%98%86%C5%9Firin%E2%98%86
      Buda asıl hikayem. Üzerinde gerçekten 1-2 aydır kafa yoruyordum. Sürekli üzerinde uğraştım. Sıradan bir kız ve huysuz bir oğlanın hikayesi. Kitap yapmak istediğim buydu. Benim hikayemden çok daha amatörce yazılmış ve 320 okunması olan bir kızı kabul etmişler başvurmak istediğim yayın evi. O yüzden istemiştim. Şiir bende yazarım ama onu hobi olarak yapıyorum. Şiirlerimden beğenilir. Ama hikaye yazmak çok daha zevkli. Belki ben size değil ama siz bana tavsiye verebilirsiniz :)

• Wattpad de 6 milyon okunma mı? Yok artık :) Para kazanıyor mu onlar? Zaten benimkide hobi. Ama ben bu hobilerimden para kazanacağımı biliyorum :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Onların karşısına öyle bir hikaye çıkar ki seni ilk seferde desteklemedikleri için kendilerine kızsınlar. Ancak bu yolla inandırabilirsin. Ayrıca bunu başarabilirsin! :)

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim :) Ya gerçekten çok çabalıyorum. Hikayem okunsun diye güzelleşsin diye içine hem genç kurgu , hem genç kız edebiyatı , hem mizah , hem gizem ( sır ) kattım. Sürekli kitap okuyorum betimlememi geliştirebilmek için. Yazdığım hikayelere 1 hafta vakit ayırıyorum. Gözlem yapıyorum. Kendi hayatımdan yaşadıklarımı alıyorum. Bunu gerçekten çok istiyorum. Ama olmuyor. Onlar bana hiç güvenmiyor. Zaten bir onlar var hayatımda. Öyle arkarabağm ya da arkadaşım yok. Arkadaş konusunda pek parlak olmadı yıldızım. Sonuç olarak onlar var. Onlar da inanmassa nasıl başarabilirim ki?

• Ben de arkadaş edinme konusunda pek iyi değilimdir, yani normal hayatta. :) Hikayeni okumak isterdim bu arada. Dediğim gibi onlara ne kadar iyi olduğunu ispatlaman lazım. ya da boşver! Onlara neden ispatlayasın? Yayınevine ispatlaman yeterli bence, sonra onlar inanacaklar zaten. :)

• sen kendin başar ve görsünler

0|0
    0|0
    • Bakalım hayırlısı... . Ama artık başarmanın önemi yok benim için. Zaten pırlanta gibi okuyucularım var onlar yetiyor da artıyor. Buna da şükür

• Buna çok sevindim :) Yazıyorum zaten ama gelen şehit haberleri yüzünden bu aralar pek isteksizim. Bütün gün arkada bıraktıklarını düşünüyorum.

• umursama bence bu alanda en iyi olmaya çalış onlarda zamanla anlar

0|0
    0|0
    • Çok fazla kitap okuyorum. SÜrekli bölümleri inceliyorum. Yanlış ya da yetersiz gördüğüm yerler olduğunda düzenliyorum. Herşeyi yapıyorum. İnan çok güzel yorumlar aldım. Hikayen bir mucize , 10 numara beş yıldız , kalemin çok kuvvetli , senden yazar olur gibi ama onlar hiç inanmıyor

Yükleniyor...