DOĞU BÖLGESİ NASIL BİR YER?

Merhaba Kızlar Soruyor. Com üyeleri :)

Wattpad'te tecavüzü ve küçük yaşta evlilikleri destekleyen hikayeleri gördüğüm de onlara karşı dursun diye bir hikaye yazmaya başladım. Küçük gelin - Çocuk Gelin konulu bir hikaye. Pek okunmayacağını düşünmüştüm fakat düşündüğüm gibi olmadı. Oldukça sevildi. Tabi diğer hikayelerime göre. Yoksa karşısında durduğum hikayeler gibi 2m-6m okunmadı. 20.000 okunması var şuanda. Ve ben onu düzenleme kararı aldım. Doğu Bölgesini hiç görmedim yani hiç bilmiyorum tvden gördüğümüz ya da halk arasında bildiğimiz şeyler dışında. Sizlerden ricam eğer orayı gören , tanıyan , oralı olan kişilerseniz dillerinizin döndüğünce bana biraz bahsetmenizdir.

Herkese iyi akşamlar diliyorum :)

0|0
4|1

En İyi Erkek Görüşü

• Doğu Güneydoğu çok güzel yerler insanı olsun ekmeği suyu yemeği.. şimdi bir yazı yazarım burada roman olur ama gerek yok uykusuzum zaten :) eğitim eksik eğitim. Kafalar cahil.

0|0
    0|0
    • Bu kadar şehit varken insanı konusuna katılamam. Belki her Kürt aynı değil diyeceksin evet ama ne yazık ki Askerlerimizi şehit edenlerde Canadalılar değil. Belgesel izlemeye karar verdim. Orayı tanıtan. Belki bu bana yardımcı olabilir :)

• Sadece yemeği , tarihi falan bilsem , böyle etrafı gözlemlesem de yeterli olur. Doğru haklısın. İnşallah o cahillikten biran önce kurtulurlar. Şehitler en güzel mertebeye ulaşırlar. Ya arkasında bıraktıkları? Biraz önce izlediğim Kız yüreğimi dağladı. Ağlayasım geldi. Ama vatan hainlerini sevindirmek istemiyorum.

• Kimsenin hakkı kimseye kalmaz.

En İyi Kız Görüşü

• Ben Sivastayım burayı da Doğu sanıyorlar.
    La bura MHP li filan. Küçük yaşta evlendirilen de görmedim burada en azından şimdi yok o tür şeyler taa eskide kalmış burada
    Ama diyarbakırlı filan arkadaşım çok. O konuda pek bir bilgi edinmedim. Muhafazakar.

0|0
    0|0
    • Orada eski de kalmış olsa bile 181.000 çok Gelin var ülkemizde. Benim hikayem bunlara dur diyemez. Ama en azından Tecavüzü iyi bir şey sanan ( Keşke bana tecavüz etseler diye yorum yapan bile var ) , Tecavüzcüsüne aşık olan , 15 yaşında evlilikleri destekleyerek toplumumuza bu yarayı daha fazla açan iğrenç wattpad hikayelerine tepki gösterebilir.

• İsmi çok ilginçmiş. Nereden bulabilirim acaba? benim hikayemin adı Çocuk Gelin'in Günlüğü

• Internetten siparis verebilirsin. Veya kitapçılar filan ben fuardan almıştım. Mükemmel ötesi bir kitap unutmayacağım kitaplardan

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben Doğunun en ücra köşelerinden Birinde iki yıl görev yaptım tek kelimeyle berbat. Aile kavramı diye birşey yok. Ensest ilişkiler had safhada. Gelin kimden hamile belli değil . Evin kızı aileden biri tarafından tecavüze uğruyor sonra kendini asiyor. Kadına verilen değer 0. Yok yani.
    Şimdi şuna da açıklık getirmek isterim bu tabiki her yerde aynı deildir. O yüzden neresi olduğunu söylemiyorum. şu an aynı ilin merkezindeyim merkez gayet guzel

0|0
    0|0
    • Benim hikayem de bu şekildedir. Annesini ve babasını töre kavramı yüzünden kaybedip , amcasının evinde hizmetçi gibi görülen bir kızın hikayesi. Evin ergenliğe girmeye başlayan büyük oğlu , tecavüz ediyor. Kızı namus için öldürülecekken , bir miktar para uğruna yaşlı bir adamla evlendiriyorlar. Buradanda alıyor yürüyor olay. Sanırım yakalamışım konuyu. Az da olsa

• Inan benim şahit olduklarimin yanında bu çok masum kalıyor

• O derece yani :/

• Bende bilemiyorum. Ama çok güzel bir şey yapmışsın helal olsun :)

0|0
    0|0
  • Wattpad de tecavuzu ve kucuk yasta evliligi destekleyen hikayeler mi var 😱

0|0
    0|0
Yükleniyor...