Dans kursuna giden var mı?

latin danslarına başlayım diyorum ama stres atalım derken strese girmek istemem kolay mıdır gideniniz var mı? olmadı halk oyunları düşünüyorum.

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• latin danslarını ben de seviyorum, zaman olsa bi de üşengeç olmasam hemen yazılcam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• güzel fikir. iyi bir yer bulup gitmek lazım.

0|0
    0|0
  • bachatayaa gidelmi ?

0|0
    0|0
  • halk oyunları cok populer degıl atunc benturk den aldım ders latın derslerı yada tango falan ogren dılersen yardımcı olurum

0|0
    0|0
  • Dans etmeyi çok istiyorum ama Sırık gibi Bir boy Kütük gibi Bir Vücudum var beceremiyorum :(

0|0
    0|0
  • çok zor ya herkes yapamaz yatkın olmalı vücutt

0|0
    0|0
  • evet gittim tamamen sana bağlı hızlı olman lazım ve gördüğünü hemen alman lazım

0|0
    0|0
  • çayda çıra kursu varmı ona giderim varsa bak

0|0
    0|0
  • Arkadaşlarım gidiyor. Beni de çok çağırıyorlar ama gitmiyorum ben. Dans gecelerine falan gidiyoruz ama bak. O konuda bilgim var.

Senin öğrenmek, sormak istediğin şey ne onu anlamadım?

0|0
    0|0
    • küçüklükten bi halk oyunları tecrübem var o kadar bilmeyen biri zorlanmadan ögrenebilir mi yoksa cok mu emek ister? zaman gecirmek için gidecegim ben ders gibi olsun istemiyorum

• Tamamen sana bağlı.

Hiç bilmeyen birisi pat diye öğrenebiliyor, aylarda giden birisi hala beceremiyor.

Benim arakdaşlar çok fazla istiyorlardı. Bi' gün dans gecesine gittik izledim onları. Gayet güzellerdi. =)

Kızlar Ne Diyor 3

• Bachata ya gidicem aha şimdi karar verdim , giderken alırım plili etek ...

1|0
    0|0
  • çalıştığım belediye kapsamında gittim evet. çok iyi hocalar vardı çok da eğlenceliydi. mutlaka git derim. değil strese girmek, çok daha pozitif olursun.

1|0
    0|0
  • Flamenko :[ Döve döve yazdırsaydı ailemgil.

1|0
    0|0
Yükleniyor...